Jump to content

LeonidaS

3,319 okunma

image.jpeg.aa25a23d2a5e83ff66562a26c4077ed9.jpeg
LOS SANTOS DRUG WARS
 

GTA V'in son güncellemelerinden birisi olan Drug wars, oyunculara yeni deneyimler yaşatmaya devam eden güncellemelerin ardı arkası kesilmezken piyasaya 5 GB'lık bir güncelleme olarak düşen Drug Wars, GTA V online'de kendi uyuşturucu ağınızı kurmanız yönünde sizlere bazı eklentiler bahşediyor. Sandy Shores üzerinde sizinle telefon ile iletişime geçen Ron Jakowski adlı karakter sizinle konuşmak istediğini söylüyor ve sizi Liquor Ace denilen bir bara davet ederek ilk adımı atıyor. Bu görüşme sırasında Liquor Ace üzerine LOST MC tarafından bir saldırıda bulunuluyor. Bu saldırıda Ron karakteri üretim aracı olarak kullandığı karavanını karşı tarafa kaptırıyor ve karakterimize bu karavanı geri alması yönünde bir iş daha vererek karavanı LOST MC'den geri almamızı sağlıyor. 

GTA Online Los Santos Drug Wars Acid Lab business: How to get the acid lab  and MTL Brickade 6x6 | VG247İlk görevin tamamlanmasından sonra işler yeni yeni başlıyor diyebiliriz, güncelleme ile bunun gibi 6 farklı yeni görev daha oyuna eklenmiş oluyor ve bu görevleri isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaş grubunuz ile yapabiliyorsunuz. Bütün bu görevleri tamamladıktan sonra en son görevde oyun size "ACID LAB" denilen bir arabanın kilidini açıyor ve bunu satın alabiliyorsunuz. ACID LAB oyun içerisinde uyuşturucu üretebileceğiniz tek tesis olabiliyor. ACID LAB'ı üretimhaneye çevirebilmek için yaklaşık olarak $750.000 GTA parası harcadıktan sonra yapılan geliştirmeler ile birlikte artık kendi uyuşturucularınızı üretebiliyorsunuz. 
$60.000 karşılığında ACID LAB'ın malzeme stoklarını doldurup üretime geçmesini sağlayabiliyorsunuz tam kapasiteye ulaşması yaklaşık olarak 6 saat sürse'de aracınızı fullemeniz durumunda bu üretim saati 4'e kadar düşürebiliyor. 
Ayrıca oyunun bu güncellemesi ile sadece $60.000 ile değil "Çalma" görevlerini de aktif olarak yapmanız halinde ACID LAB'a malzeme sağlayabiliyorsunuz bu görevlerin isimleri ise şöyle sıralanabilir; Acid Product: Air drop, Acid Product: Chemical spill, Acid Product: Deludamol vans, Acid Product: Grain trailer, Acid Product: Volatile chemicals.

Peki bu uyuşturucları ürettik, şimdi ne yapacağız?
Oyun bu kısımda da yine oyuncuların kazancını göz önünde alarak ve bunu yaparken de eğlenmelerini sağlayacak bir yöntem geliştirmiş, ürettiğiniz uyuşturucularınız oyuna eklenen yine 3 farklı görev ile satabiliyorsunuz bu görevlerin isimleri ise şöyle; Acid Product: Paperboy Acid, Product: Stash Acid, Product: Police sting.

 

Bunların yanında oyuna "5" farklı silah için de Livery yani kaplama da eklendi bu silahlar ise sırası ile şöyle listelenebilir.


                         Baseball Livery                                                                       Knife Livery                                                                 Pistol Mk II livery                                                                        Micro SMG livery
image.jpeg.ffa71c8a268d009939368247231a0d78.jpeg                 GTA Online: Unreleased Skins for Knife & Baseball bat - YouTube                 New Store and Bank Robbery events reportedly coming to GTA Online as Los  Santos Drug Wars drip feed                  GTA 5 Online How to Unlock RARE NEW Weapon Livery CAMO Micro SMG - YouTube


                                                                                                                                                              Pump Shotgun livery
                                                                                                                                          GTA 5 Online How to Unlock NEW WEAPON LIVERY Pump Shotgun Tint (Fooliganz  Weapon Skin) - YouTube

 
 

Bu güncelleme ile birlikte oyuna eklenen araçları aşağıya listeyelim:

 

                            Annis 300R                                                                          Överflöd Entity MT                                                         Zirconium Journey II                                                                BF Surfer Custom
image.jpeg.a79ce68a56ce920ffa4c7d782aa25c2a.jpeg                  image.jpeg.7f05a21415739010b9e41aaa0dce5eed.jpeg                 image.jpeg.9f211e0fc1739dd943fdeadd9c3f2fbe.jpeg                 image.jpeg.cd31527ace8cf715ae017439a5d429d4.jpeg


                 Declasse Tahoma Coupe                                                       Declasse Tulip M-100
image.jpeg.e7e937407ff7b8d9ddc0a8b8a5e69aba.jpeg                 image.jpeg.3e01266c2f07140bd41c3c79e41b6909.jpeg

 tarihinde LeonidaS tarafından düzenlendi

18 Yorum


Önerilen Yorumlar

Son zamanlarda eklenen en eğlenceli güncellemelerden birisiydi. Daha önce yapmamış olan varsa tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...