Jump to content

tauro

2,345 okunma

V1.png.d087ed9ed63381d5d50401e5f2c2f7dd.png

Grand Theft Auto V (GTA V) Leonora Johnson Gizemi
Leonora Johnson'ın hikayesi muhtemelen oyunda bulunabilecek en rahatsız edici olay örgüsüdür. Oyunun genel hikayesiyle hiçbir bağlantısı olmamasına rağmen, oyuncuda ana kötü adamların eylemlerinden daha fazla tiksinti uyandırabilir. Oyuncuların Grand Theft Auto 5'te hikayenin tüm parçalarını elde etmek için kendi yollarından oldukça uzağa gitmeleri gerektiğini kabul etmek gerekir, bu nedenle bir zaman yatırımı söz konusudur. Ancak, bunun karşılığı Vinewood'un en büyük suçlarından birini çözme şansıdır.

Oyuncunun ana hikayeyi ele almadığı zamanlarda üstesinden gelebileceği pek çok yan görev bulunmaktadır. Bu yan görevlerin en öne çıkanı muhtemelen Strangers and Freaks görevleridir. Bunlar, oyuncunun Los Santos'ta karşılaşabileceği çeşitli karakterler tarafından verilir ve GTA 5'in üç kahramanının her birinin, genellikle birkaç taksitli kendi Yabancılar ve Ucubeler görevleri vardır. Bu görevlerden bazılarının oyunun daha eğlenceli karakter etkileşimlerinden bazılarını içermesi de yardımcı oluyor. Genel olarak, Grand Theft Auto 5'in çalışma süresini uzatmanın iyi bir yoludur, ancak Franklin'in çözebileceği bir gizem özellikle akılda kalıcıdır.

Leonora Johnson'ın kayboluşunu çevreleyen gizem, oyuncuları Grand Theft Auto V'in en şok edici hikayelerinden birine götürecek.

Önemli Bilgiler
• GTA V'de Leonora Johnson'ın hikayesi gerçekten rahatsız edicidir ve ana kötülerin eylemlerinden daha fazla tiksinti uyandırır.

• Strangers and Freaks görevleri genellikle oynanışı genişletmek ve oyunun dünyasını keşfetmek için eğlenceli ve ilgi çekici bir yoldur, ancak bu görev neşeli olmaktan uzaktır.

• Leonora Johnson cinayetinin gizemi tüyler ürperticidir; Peter Dreyfuss adlı ünlü bir yönetmen sadist bir zalimlikle motive edilmiş korkunç bir suç işlemektedir. Neyse ki Franklin, Dreyfuss ile yüzleşerek ve muhtemelen onu öldürerek adalet arayabilir.

V2.png.3f23742274b455f444b4b0dc950ab5b9.png

Leonora Johnson'ın Gizemi En Tüyler Ürpertici Hikayelerinden Biri
Leonora Johnson'ı çevreleyen olaylar Grand Theft Auto 5'in birçok gizeminden biridir, ancak oyuncuların kendi başlarına çözebilecekleri bir gizemdir. Leonora Johnson, oyundaki olaylardan çok önce, 1970'lerin başında Vinewood'da genç bir aktristi. Özellikle uzun bir kariyeri olmadı, sadece birkaç yıl aktif oldu ve az sayıda filmde rol aldı. Bununla birlikte, etkileyici bir yetenek olarak kabul edildi ve performansları büyük övgüler aldı. Ancak, sahneye çıkar çıkmaz, öldürülmeden önce hiçbir iz bırakmadan ortadan kayboldu.

Leonora'nın cinayetinin ayrıntıları, Grand Theft Auto 5'in Franklin'inin toplamak zorunda olduğu bir itiraf mektubunda bulunuyor, çünkü mektup parçalara ayrılmış ve şehrin dört bir yanına saçılmış durumda. 50 parçanın tamamı elde edildiğinde, mide bulandırıcı ayrıntılar netleşir. Leonora, Peter Dreyfuss adında ünlü bir yönetmen tarafından kaçırılmış ve Dreyfuss onu öldürmeden önce büyük işkenceler yapmıştır. Dreyfuss bunu yapmasının nedeninin sanatı olduğu konusunda ısrar eder, ancak bu apaçık bir yalandır. İşlediği suçun vahşeti ve cinayetten sonra ailesiyle alay etmesi, motivasyonunun sadist bir zalimlikten başka bir şey olmadığını göstermektedir.

Peter Dreyfuss'un işlediği suçlar o kadar anlamsız ve şok edicidir ki Grand Theft Auto'nun suçlu kahramanları bile dehşete düşer. Elinde mektupla Franklin, Dreyfuss'u yaptıklarıyla yüzleştirebilir ve adam hemen sinip kaçar. Kovalamaca boyunca kendini beğenmiş iddiaları ve anlamsız açıklamaları Franklin'in ona olan öfkesini azaltmaz ve katili kolayca vurabilir. Franklin'in eylemden sonra söylediği buz gibi sözler, Dreyfuss'a karşı duyduğu haklı nefreti daha da pekiştirir. Görev, Dreyfuss'un yaşayıp yaşamadığına bakılmaksızın tamamlanmış olsa da, oyun onun ölümünün kanon olduğunu ağır bir şekilde ima eder.

Leonora Johnson'ın öldürülmesi ve bununla ilgili görev tamamen gözden kaçırılabilse de, Dreyfuss alakasızlığına rağmen Grand Theft Auto'nun en kötü adamlarından biridir. Görünüşte hiçbir neden yokken serinin en korkunç suçlarından birini işlemiştir ve pişmanlık duymamasıyla birlikte iğrenç derecede kendini beğenmiş bir tavrı vardır. Dava, oyun içinde büyük bir medya sansasyonu olacak kadar yüksek profilliydi ve görevin tamamlanmasından sonra yazılan bazı haber makaleleriyle tamamlandı. Leonora Johnson'ın ölümü Grand Theft Auto 5'in en rahatsız edici hikayelerinden biridir, ancak en azından Franklin sonunda küçük bir adalet sağlayabilir.

  • Beğen 1

6 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...