Jump to content

tauro

7,431 okunma

V1.png.f96445069ace1bf8fe5180135d89c6bf.png.71dedd18da39579a1f64ac2a74e68ac6.png

Grand Theft Auto V (GTA V) En İyi Radyo İstasyonları
Radyo istasyonları sayesinde mükemmel bir soundtrack'e sahip ve güçlü şirketler arasında bile birkaç istasyon kalite açısından diğerlerinin önüne geçiyor. Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto Online sayesinde etkin bir şekilde uzatılmış bir raf ömrüne sahip olsa da, her iki oyunun da radyo istasyonlarını paylaşması, piyasaya sürüldükten on yıl sonra bile oyun müziğini güncel tutuyor. Elbette, Rockstar'ın bu noktada mükemmel film müzikleri mirası var, bu nedenle GTA V'in radyo istasyonları sadece bir başka ses zaferidir. Oyun müziğinde herkes için bir şeyler var ve bu özellikle en iyi istasyonlar için geçerli.

GTA V, muhteşem müziklere sahip bir başka Rockstar oyunudur ve Grand Theft Auto'nun radyo istasyonları genel olarak bir franchise geleneğidir. Grand Theft Auto radyo istasyonları genellikle söz konusu istasyonun türüyle ilişkili gerçek şarkılarla yüklüdür. Bu kurulum sayesinde, oyuncular en sevdikleri müzik türüne ayarlanmış bir istasyon bulabilir ve uzun süre dinleyebilirler. GTA radyosu ayrıca serinin kendine özgü saygısız mizah anlayışıyla renklendirilmiş kendi radyo sunucularına ve reklamlarına da sahiptir. Grand Theft Auto V, radyoyu birkaç hikaye sahnesine bile dahil ederek daha akılda kalıcı hale getiriyor.

Önemli Bilgiler
• GTA V'de çok çeşitli müzik türleri sunan radyo istasyonları ile tüm oyunculara hitap eden harika bir oyun müziğine sahiptir.
• Radyo istasyonları gerçek şarkılar, komik radyo sunucuları ve oyunun kendine özgü saygısız tonuna katkıda bulunan reklamlar içeriyor.
• West Coast Classics, Los Santos Rock Radio ve Radio Mirror Park gibi GTA V'de bulunan en iyi radyo istasyonları, oyun deneyimini geliştiren yüksek kaliteli müzikler sunuyor.

West Coast Classics
GTA: San Andreas'ın radyo istasyonlarıyla ilgili güzel anıları olan oyuncular GTA V'de bulunan West Coast Classics'inde hoşlarına gidecek bir şeyler bulacaklar. DJ Pooh tarafından yönetilen istasyon, 90'ların batı yakası rapçilerine odaklanıyor ve dönemin çeşitli tarzlarını ele alıyor. Şarkı listesinde Ice Cube ve Dr. Dre gibi pek çok tanıdık ismin yanı sıra GTA: San Andreas mezunu MC Eiht'in bir şarkısı da yer alıyor. İstasyonda ayrıca Los Santos'ta gezinirken çalınabilecek en iyi şarkılardan biri olan Snoop Dogg'un klasiği "Gin and Juice" da yer alıyor. Rap hayranları için West Coast Classics'i yenmek zor.

Los Santos Rock Radio
Grand Theft Auto V'in en iyi görevlerini üstlenmek için heyecanlanmak isteyen oyuncular Los Santos Rock Radio'yu denemek isteyebilir. Bu istasyon, muhtemelen birçok oyuncu için nostaljik olan klasik rock şarkılarından oluşuyor. İstasyon başlangıçta sağlam olsa da, Xbox One ve PS5 portlarıyla birlikte gelen güncelleme ona son derece nazik davrandı. "Danger Zone", "Carry On Wayward Son" ve "Roundabout" gibi eklemeler, muhtemelen oyundaki herhangi bir istasyonun en büyük yükseltmesini sağladı. Los Santos Rock Radio, büyük bir aksiyon sahnesi öncesinde veya sırasında çalmak için mükemmel bir radyo istasyonudur.

Radio Mirror Park
"The Set Up" şarkısı Grand Theft Auto V'in C Sonunu bitirenlere tanıdık gelecektir, çünkü jenerik sırasında çalmaktadır. Bu şarkı oyunda, çok sayıda elektronika ve synthesizer içeren eklektik bir set listesine sahip bir indie istasyonu olan Radio Mirror Park'ın bir parçası olarak görünür. Sonuç, oyundaki en soğuk şarkıların çoğuna sahip bir istasyondur ve birkaçı düpedüz ruhani bir his elde etmeyi başarır. Komik hipster-ish sunucusu bile bu istasyonun oyundaki en rahat istasyon olmasını engelleyemiyor. GTA V'in kaosuna rağmen, Radio Mirror Park'ı dinlemek oldukça rahatlatıcı bir deneyim olabilir.

Doğruyu söylemek gerekirse, Grand Theft Auto V'in tüm müzik istasyonlarında dinlemeye değer şarkılar var ve GTA VI birçok yönden yeni bir başlangıç olsa da, aynı müzikal kalite seviyesini koruması gerekiyor. Bir oyuncu ister rap, ister rock, isterse daha niş bir tür arıyor olsun, Grand Theft Auto V'in radyosu genellikle onları kapsayacaktır. Serinin uzun zamandır oyunlardaki en iyi müziklerden bazılarına sahip olmasının bir nedeni var. Grand Theft Auto V'in en iyi radyo istasyonları nadiren hayal kırıklığına uğratacak ve umarım bir sonraki oyunda da iyi bir etki yaratabilirler.

  • Beğen 2

2 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...