Jump to content

Vice Techs. Üzerindeki Baskılar Artıyor!


Flaviano

3,810 okunma

 

Vice Techs. Üzerindeki Baskılar Artıyor!

Vice Corporation bünyesinde bulunan Vice Technologies'in bu yılki söz verdiği yeni Vice X modelli araçların gecikmiş olması baskıları arttırdı. Sir Kendrick Wayne konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Sir Kendrick Wayne'in açıklamalarına istinaden raporlanan belgelerde X modelli araçların suya dayanıklılık testlerinin tamamlandığı ve modelin geliştirilmiş kapı ve camlara sahip olmakla beraber yüksek basınca dayanıklı olacak şekilde geliştirildiği öne sürüldü. X modelinin suya dayanıklı yapılmasının cevabını Sir Kendrick, aracın tamamen su üzerinde ve gerekirse de altında gidebilecek bir model olarak geliştirdiklerini söyleyerek noktaladı. Normal araç piyasasının seyrini epey değiştirecek gibi görünen Vice X Stromberg serisinin takibine ve raporlama işlemine yakından devam edeceğiz.

                                                                                           Sir Kendrick Wayne, Aracın Piyasa Değeri Hakkında Verilen Soruları Cevapladı:

sir kendrick wayne, vice online'da şirket yöneticisi, company manager, middle aged, blonde and handsome white american, gta v los angeles background
Aracın piyasa değerinin sürekli değişen enflasyon nedeniyle tam olarak sabitlenmediği, bu sebepten ötürü net bir çizgi çekilemediğini dile getiren Sir Kendrick, aracın tamamen hazır bir şekilde testlerinin bittiği andan itibaren ki enflasyon oranı baz alınarak aracın piyasaya öne sürüleceğini söyledi. Sir Kendrick, aracın konfor bakımından çok iyi olmasına rağmen aile dostu bir araç olmadığını ve aracın tamamen lüks ve koleksiyon üzerine piyasaya sürülecek olan modellerinin olacağını da dile getirdi. Aracın aile dostu olmamasının sebebinin aracın piyasa değerinden dolayı kaynaklanacağı düşünülüyor.

 

 

 

 

 

 

Yeni ViceX Modeli

 

 

 

Vice X Stromberg'in Kullanıcıya Vereceği Olasılık

 

Hem su üzerinde, hem de kara yolunda gidebilen bu arabanın eğlenceli bir sürüş sunmasından kaynaklı olarak akıllara bir sürü ihtimal geliyor, arabanın etkinliklerde kullanılacağı, ya da alıcıların bu aracı kullanmak yerine sadece koleksiyon garajında bekleteceği, bir inci gibi saklanılacağı düşünülse de, bu arabanın, alıcıdan çalınması ya da zorla ele geçirilmesi durumunda organize suç için kullanılacağı ihtimali bekleyenleri korkutabiliyor. Kovalamacaları kolayca atlatabilme potansiyeli olan bu aracın fikir yapımcısı Sir Kendrick Wayne'e sorduk,


Aracın suistimal durumunun önüne nasıl geçileceğini ve herhangi bir çalıntı durumunda sigorta şirketleriyle doğrudan ya da dolaylı yoldan bağlantılı olunup olunmadığı konusunda bilgi aldık, Sir Kendrick'in sigorta şirketleriyle arası pek iyi olmasa gerek, aracın içerisine yerleştirilen elektronik mekanizma sayesinde, herhangi bir çalıntı ya da suistimal durumunda LSPD birimleri arabanın seri numarasını, Vice Techs. şirketindeki görevlilere aktardığı taktirde arabanın elektriği anında kesilerek araç durdurulabilecek. Bu gibi düşüncelerin önüne geçmek için tasaralanmış bir taslağımız ve sistemimiz mevcut cevabını aldık.

  • Beğen 2

8 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...