Jump to content

ŞEHİR BU SENE REZERVASYONLARLA DOLUP TAŞIYOR! 


Flaviano

2,354 okunma


 

ŞEHİR BU SENE REZERVASYONLARLA DOLUP TAŞIYOR! 

 

Los Santos'un en iyi otelleri şimdiden rezervasyonlarla dolup taştı! Sezon henüz açılmamasına rağmen ViceTour verilerine göre bu yıl rekor düzeyde ziyaretçi bekleniyor. Havaalanı bu sezonun başlangıcında epey bir taşacak gibi görünüyor, yerli halkın turist akınına ve evlerine dönen vatandaşlarının sayı yoğunluğundan dolayı mallarına ekstra dikkat etmesi gerektiği söyleniyor, Meksika sınırlarından gelen kaçak göçmenlerin son zamanlarda çokça gasp yaptığı kayıtlara geçiyorken şehirdeki yoğun nüfus artışı kısa süre içerisinde kontrol altına alınmaya çalışılacak gibi görünüyor, sürecin belediye bazında nasıl işleyeceğine hep birlikte tanık olacağız.
 

 

 

Uçak Biletleri Tükeniyor! 

los santos şehir görseli, vice online

 

Özellikle Los Santos sahilinin yenilenmesi ve Vice Corporation'un ayırdığı büyük bütçe dünyanın birçok yerinden ilgi topladı. Ocean View Hotel'in tüm odaları ve rezervasyonları çoktan tükenmiş bile! Sahil kesiminin aldığı büyük ilgi, dünyanın her tarafından onlarca turisti etrafında toparlıyor gibi görünüyor. Yaz dönemi  Los Santos Airways'in verilerine bakıldığında uçak biletlerinin Gidiş-Dönüş yerine sadece Gidiş olarak alındığına dikkat çekiliyor, insanların burada kalmaya niyetleri var gibi görünüyor. Nüfus artışına yoğun etki edecek olan bu yaz döneminde meclisten yeni önergeler çıkacak gibi görünüyor.

 

 

 

 

Şehre Gelen Turist Ve Göçmen Akımı:

Erkenden uçak biletlerini ayırtan insanların dairelerine yerleştiği, kimininse düşük maaşlı çalışmayı göze alarak para kazanmaya başladığı sokak ropörtajlarında açıkça belli oluyor. Verilerin artışı göz önünde bulundurularak bu yaz dönemi içerisinde daha şimdiden itibaren başlamış olan yoğun vatandaşlık başvuruları bulunuyor. Kaçak göçmenler ve turistlerin vatandaşlık başvurularının aynı torbaya konulmaması için meclis ve belediyenin ortak iş yürüttüğünün bilgilerini aldık. İnsanlar burada yeni bir hayata başlamak istiyorlar.

 

 

 

los santos lifeguard

REKLAM:  

 

 

Los Santos Şehri'nin sıcak yaz döneminde ekibimize deneyimli cankurtaranlar alıyoruz! Sen de sahilde sıcak kumların altında yanan insanları serinletmek ve biraz da olsa tebessüm bıraktırmak istiyorsan başvurmanın tam sırası! Yenilenen sahil şeridinde Malibu Club ve Ocean View Oteli'nin önünde genç adayları arıyoruz. Sahil şeridinde genç kızların kahramanı olacak cesur yürekli insanlarla iş yapmaya hazırız. Ocean View önünde yer alan ofisimize gelip CV'ni bırakmayı unutma! Sen yoksan bir kişi eksiğiz. 

 

 


 

 

Los Santos'ta Gece Hayatı ve Malibu! 
los santos gece hayatı

Los Santos'un gece hayatı son hızıyla devam ediyor! Malibu Club geçtiğimiz günlerde rekor açılışını yaparak yüzlerce insana ev sahipliği yaptı! Sen de gecelerin parlayan yıldızı olarak sokakta ki itibarını arttırmak istiyorsan bu ortam tam sana göre! Şehrin dört bir yanında faaliyet gösteren gece kulüplerinin, turist akınından sonra daha da tavan yapacağı konuşuluyor. İşletme sahiplerinin olasılıkları göz önünde bulundurarak Los Santos'a, bağlantıları aracılığıyla en az bir ay yetecek ürün satın alacakmış, Los Santos bu ay alkole ve eğlenceye doyacak gibi görünüyor! 

  • Beğen 3

9 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...