Jump to content

 YENİ LSPA DÖNEMİ: POLİS ŞEFİ AÇIKLAMASI


Manifesto

3,169 okunma

 YENİ LSPA DÖNEMİ: POLİS ŞEFİ AÇIKLAMASI
Los Santos Polis Departmanı, Yeni Akademi Döneminin Açılışını ve Komuta Kademesindeki Terfileri Duyurdu!
 

Los Santos Polis Departmanı Chief of Police Steven B. Gonzalez, bugün düzenlediği basın toplantısında, sıradaki Los Santos Polis Akademisi döneminin açılışını büyük bir heyecanla duyurdu. Gonzalez, "Yeni akademi dönemi için oldukça heyecanlıyız. Amacımız, geleceğin polis memurlarını en iyi şekilde yetiştirmek ve topluluğumuza daha etkili hizmetler sunmaktır," diyerek, akademinin hem teorik hem de pratik eğitimlerle donatılacağını belirtti.

 

Gonzalez, akademinin açılışı ile birlikte departmanda büyük bir heyecan yaşandığını ifade etti. "Akademimiz, yenilikçi eğitim yöntemleri ve kapsamlı programları ile dikkat çekiyor. Eğitim görecek yeni adaylarımızın, toplumun güvenliğini sağlama ve kamu düzenini koruma konularında en yüksek standartlara sahip olacağına inanıyoruz," şeklinde konuştu. Yeni akademi döneminin, sadece polis adayları için değil, tüm departman için bir motivasyon kaynağı olduğunu da vurguladı.

 

 

Gonzalez açıklamasının devamında, Luana Perez'in Assistant Chief of Police ve Michael Echols'ın Deputy Chief of Police olarak terfi ettiğini duyurdu. Perez ve Echols'ın uzun yıllardır departmanda gösterdikleri üstün hizmet ve liderlik vasıflarının bu terfileri hak ettiklerini belirterek, "Her iki isim de tecrübeleri ve özverileri ile departmanımızın en değerli üyeleri arasında yer almakta. Onların bu yeni görevlerinde de başarılı olacaklarına olan inancım tam," dedi.

 

los santos polis departmanı logo, lspd vice online

  • Beğen 3
  • Teşekkürler! 5

11 Yorum


Önerilen Yorumlar

Pier Lotti

gönderildi (düzenlendi)

Açılın ben geliyorum 😄 (Pier Lotti Online)

tarihinde Wind0831 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...