Jump to content

Los Santos Şehir Yerlileri Kültür ve Yaşatma Vakfı


Manifesto

1,851 okunma

 

              LS Şehir Yerlileri Kültür ve Yaşatma                     Vakfı          

 

lscultural.jpg

LS Cultural Fouation

 


                                Bilgiler                                    

Tam Adı

Los Santos Şehir Yerlileri Kültür ve Yaşatma Vakfı

 

 

 

 

 


 

Vicepedia, özgür ansiklopedi 

Los Santos Şehir Yerlileri Kültür ve Yaşatma Vakfı
, tam ve resmî adı Los
LS Cultural FouationLos Santos, San Andreas'ta konumlanan bir sivil yardım kuruluşudur ve vakıf statüsündedir. Vakfın ilk kuruluş temelleri 19.yüzyıldan kalma San Andreas Cumhuriyetinin kurtuluşu ve kuruluşuna kadar gitse de, onlarca yıl boyunca yalnız ismen varlık statüsünde olan vakıf tekrar somut faaliyetlerine 2002 yılında başlamış ve temel amaç olarak Los Santos Kültürünü yaşatmak, alınan dış göçler ve globalleşen dünyaya karşın şehrin doğal yapısını ve kültür mirasını korumayı vazife edinmiştir. 

 

Vakfın günümüzdeki başkanı, Eski San Andreas Valisi Sir Kendrick Wayne'dir. Üye profili incelendiğinde, vakfın çoğunlukla beyaz Amerikalılardan oluştuğu görülmektedir. Bu durum, vakfın demografik yapısını ve toplumsal bağlantılarını yansıtmaktadır. Vakıf, yerel kültürün korunması ve tanıtılması için çeşitli etkinlikler ve programlar düzenlemektedir.

 

 

Vakfın toplantıları, her ay Rockford Hills'de gerçekleştirilmektedir. Bu toplantılar genellikle şehrin üst zümresinin katılımıyla gerçekleşmektedir. Toplantılar, yerel kültürel meselelerin ele alınması ve topluluk içinde ilişkilerin güçlendirilmesi için önemli bir platform sunmaktadır.
 

 

Magazinde LS Kültür Vakfı


 

Basında çıkan haberlere göre Los Santos Şehir Yerlileri ve Kültür Vakfı oldukça kapalı bir kuruluş olup Kültürel faaliyetler dışında da gizli toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Söylentilere göre şehrin büyük kuruluşlarından Vice Incorporated şirketinin paravan bir toplantı aracı olmakla beraber, şehirdeki önemli iş adamlarıyla bir araya gelmelerini sağlayan bir tür organizasyon olmuştur.

 

2023'de LS Today'de çıkan bir köşe yazısına göre, Vice Incorporated şehirde önemli noktalara getirmek istedikleri senatörleri dahi önce vakıf toplantılarına davet ederek Rockford Hills havasını almalarını sağlıyor ve bir tür süzgeçten geçiriyordu. Sonrasında ise uygun olduğu inanılan kişiler vakıfta tutularak gelecek dönem parti aday listelerine alınıyordu.

5 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...