Jump to content

Los Santos Fire & Medical Department


Manifesto

2,594 okunma

 

     Los Santos Yangın & Medikal Dep.     

 

Los Santos Yangın ve Medikal Departmanı LogoRockford Hill İstasyonu LS(RHFS)
Rockford Hills Station, Los Santos

 


 

Pillbox Hastanesi Los Santos

(PHMC)
Pillbox Hill, Los Santos


                                Bilgiler                                   


Tam Ad
 

Los Santos Yangın & Medikal Departmanı

Kısaltma

LSFMD

Motto

 

"Strong hands, safe society"

 


          Los Santos Yangın & Medikal Dep.   

Vicepedia, özgür ansiklopedi 

Los Santos Fire & Medical Department, Amerika'ya hizmet vermek üzere 1999 Şubat dönemlerinde temelleri atılmaya başlamıştır. Hastaların sağlık ödemeleri, sigortacılar veya devlet tarafından karşılanmaktadır. 
Rockford Hills Fire Station, Los Santos'un en prestijli ve yoğun mahallelerinden birinde bulunan önemli bir itfaiye istasyonudur. Kentin kalbinde yer alan bu istasyon, acil durum müdahalelerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermek için donanımlı ve deneyimli bir ekip tarafından işletilmektedir. Bu istasyon, yangın söndürme, kurtarma, tıbbi yardım ve diğer acil durum hizmetlerini sağlamaktadır. 
Pillbox Hill Medical Center, halkına sonsuz güveni sağlayan ve ileri düzey sağlık personelleriyle birlikte en gelişmiş tıbbi seçenekleri karşılıksız olarak hastalarına sunabilen yapılardan biridir. Pillbox, üç yüz sağlık personeli ek yüz stajyer ve asistanın yanı sıra iki yüz hemşire ile birlikte hizmetini sunmaya devam etmekt. Uzmanlık alanları birinci basamaktan en gelişmiş tıbbi ve cerrahi uzmanlıklara kadar dayanmaktadır. Pillbox, öğrencilerine ve çalışanlarına 45'den fazla yan dal hizmeti sunabilmektedir.  

 

Tarihçe

 

 Belediye Başkanı tarafından 1999 Şubat aylarında temelleri atılmıştır. Bazı bölümlerini 2006 yıllarında açmayı başaran bu yapı, günümüzde sınırsız hizmeti halkına sunmaktadır. Geçtiğimiz yıllar boyunca bazı önemli başarılara imza atabilmiştir. 2014 yıllarında Anne Güvenliği projesini öne sürmüş, Eyaletler arasında takdiri kazanabilmiştir. 


 

Organizasyon

 
  İstasyon
 Rockford Hills Fire Station, departman ve istasyon yeri Los Santos'da Rockford Hills bölgesinde konumlanmaktadır. 2003 yıllarında aktif edilen bu Departman önemli bir yer edinmiştir. Departman bölgesi, acil durum müdahalelerine daha hızlı ve etkili yanıt vermek için özel olarak seçilmiştir.
Pillbox Hill Medical Center, departman yeri Los Santos'da Pillbox Hill bölgesinde konumlanmaktadır. 2003 yıllarında aktif edilen bu departman önemli bir yer edinmiştir. Bu bölgede yetiştirdiği Akademisyen ve Stajyerler yüksek dereceler yaparak ülkelerine katkılarda bulunmuştur.

 


  Rütbelendirmeler 
  Rockford Hills Fire Station apolet kullanırken, Pillbox Hill Medical Center apolet kullanmamaktadır. Rütbelendirmeler departman içi genel yönetimi ele almaktadır.
 

Chief Of Fire Department

6.png

Assistant Chief 

5.png

Batallion Chief

4.png

Captain

2.png

Lieutenant 1.png
Firefighter I - II

0.png

Candidate    

 

           Chief Physician         

         

Assistant Physician

 

Operator

 

Specialist

 

General Practitioner  
Nurse

 

Intern  

    

 

10 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...