Jump to content

Sir Kendrick Wayne


Manifesto

1,858 okunma

 

 

              Sir Kendrick Wayne         

Sir Kendrick Wayne, Vice Online Evreni GTA 5

Kendrick Wayne'in 2022 yılında Times için verdiği poz


Pozisyon:      Vice Corporation Yöneticisi

 

 


 

Vicepedia, özgür ansiklopedi 
 

2016 yılından bu yana Vice Corporation şirketinin çalışanlarından olan ve şirketin Yapay Zeka Teknolojisi ve Askeri Teknoloji bölümlerinin yöneticiliğini üstlenen Kendrick Wayne şehrin en önemli figürlerinden birisi olarak biliniyor.

 

Tam adıyla Kendrick Louis Wayne, 1971 yılında Nevada'da doğdu. Amerikan bir ailenin oğlu olarak büyüyen Wayne, başarılı bir öğretim hayatından sonra yüksek tahsil yaparak bürokrasiye adım attı. Ailesi orta gelirli bir aile olan Wayne'in geçmişten gelen büyük bir mirası ya da mal varlığı bulunmuyordu. Bununla beraber Wayne'in Adriana ve Edward adında bir kız ve bir erkek çocuğu olduğu bilinirken, bazı magazin dedikodularına göre soyadını verdiği gayrimeşru bir oğlu daha var. 

 

Cumhuriyetçi Parti saflarında taraf alan Wayne, önceki hayatında iki dönem üst üste San Andreas Valisi olarak görev yapmıştır. 2004 ve 2008 yıllarında seçilerek toplamda 2012 yılına kadar eyalete hizmet etti. San Andreas'ın hızlı gelişimini ve metropolleşmesini kapsayan bu yıllarda Wayne'in Vice Corporation şirketiyle yakınlaşması ve şehri birlikte kalkındırma hamleleri nedeniyle çok yakın ilişkiler kurdukları biliniyor. 2013 yılında George Rowland tarafından "Şehir Hizmet Madalyası" almıştır. 

 

2016 yılından bu yana Vice Inc. Şirketi bünyesinde görev yapan Wayne'in 2023 yılından bu yana şirkette yönetici pozisyonunda olduğu biliniyor. Ayrıca Los Santos Şehir Yerlileri ve Kültür Vakfı her ne kadar kapalı bir vakıf gibi olsa da Wayne'in 2022'den beri vakfa başkanlık yaptığı söyleniyor. 

 

 

 

  • Beğen 2

9 Yorum


Önerilen Yorumlar

Misafir
Bir yorum ekle...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...