Jump to content
Document

VICE ONLINE

TANITIM SAYFASI

İlgi duyduğunuz bir sistemi daha ayrıntılı bir şekilde öğrenmek isterseniz, sayfanın aşağı doğru ilerleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Her bir sistemin nasıl çalıştığını, ne tür avantajlar sunduğunu ve nasıl kullanılabileceğini daha yakından keşfetme fırsatını bulacaksınız.

VICE SOCIAL

Şehrin sosyal medya platformu Vice Social ile tanışın! Yarattığınız karakterin online dünyada yaşadıklarını telefonunuz üzerinden rahatça paylaşabilir, diğer karakterlerle anlık olarak hem bilgisayarınızdaki Web sitesi üzerinden, hem de oyun içindeki telefonunuzda bulunan Vice Social uygulamasından etkileşimde bulabilirsiniz. Vice Social ile kendi fotoğrafınızı, anılarınızı telefonunuzun kamerasıyla çekip paylaşabilir, hayat hakkında görüşlerinizi yazabilir ve insanların fotoğraflarına yorum yazabilirsiniz. Los Santos şehrinin akışını Vice Social'da yakala...

ORGANIZASYON
PANELI

Şu an, Vice Online'ın taze ve etkileyici Organizasyon Panelini incelemektesiniz. Yepyeni ve göz alıcı tasarımıyla gelen Organizasyon Paneli, hem legal hem de illegal organizasyonlarınızı en ince ayrıntılarıyla şekillendirmenizi ve kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Yaratıcı ve basit tasarımı sayesinde, organizasyonunuzu adım adım özelleştirme imkanı bulurken aynı zamanda sorunsuz bir şekilde düzenleyebilmeniz mümkün. Organizasyonuna bağlı araçları, üyeleri ve görevleri kontrol edebileceğin bu panele oyun içerisinden F7 tuşuyla erişerek organizasyonunla ilgili her şeyi görebilir, ayarlayabilirsiniz.

PANEL İŞLEVSELLİĞİ

Vice Online'ın Organizasyon bölümünde, oluşturduğunuz organizasyona bağlı olarak farklı simgeler bulunmaktadır. Bu özellik, legal ve illegal organizasyonlar arasında ayrım yaparak aradaki farkı göstermektedir. Legal organizasyonlar, şehirdeki düzene uygun ve yasal çerçevede faaliyet gösteren kuruluşları temsil ederken, illegal organizasyonlar ise şehirde bulunan yeraltı faaliyetlerini yürüten grupları ifade eder. Aynı zamanda organizasyonunuzun türüne göre ek işlevler ve görevlerin bulunduğu bu panel sayesinde organizasyonunuzu çeşitlendirebilmeniz mümkün olacak. Bu özellik sayesinde Roleplay deneyiminiz daha zengin ve etkileyici hale gelirken, Vice Online evreninde yaratılan organizasyonların çeşitliliği ve dinamizmiyle etkileşime girmeniz sağlanır.

PD, SD, MD VE ITFAIYE BİRLİKLERİ İÇİN ÖZEL GÖREV SİSTEMİ

Her bir kurumun üyesi gün içerisinde kendi görevlerini yaparak görev ilerlemesi sağlar ve organizasyonuna katkı verir. Görevler sonucunda para ödülünün yanı sıra birlik içerisinde de ilerleme sağlar.

BİREYSEL GÖREV SİSTEMİ

Oyun boyunca ilerleyebileceğiniz görev aşamaları bulunur. Oyuna girdiğiniz andan itibaren başlangıç görevlerinizi temelden alırsınız. Seviyeniz ilerledikçe görevler zorlaşır ve oyuna adapte olmanızı sağlamakla beraber özel görevleri de yapmaya başlarsınız. Aynı zamanda buna yardımcı olması açısından boş vakitlerinizde yapabileceğiniz ek Battlepass görevleri bulunur.

PET SİSTEMİ

Vice Online'da bulunan pet sistemi ile bir evcil hayvan satın alabilir, o hayvanla beraber eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

Bir kedi satın alarak evinize renk katabilir, onunla dans edebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Aynı zamanda bir köpek satın alarak o köpekle beraber sokaklarda dolaşabilirsiniz. Farklı cinslerde bulunan köpeklerin özelliklerini şehirde bulunan Pet NPC'sinden öğrenebilir, evcil hayvanını o NPC'den temin edebilirsin.

GÜNLÜK ÖDÜL SİSTEMİ

Vice Online dünyasında yalnızca oyunda kalarak ödüller kazanma fırsatı bulacaksınız. Günlük Ödül sistemimizle birlikte, sunucuda geçirdiğiniz her gün sizleri bir ödül kasası bekliyor olacak. Haftanın her günü bu kasayı yakalayıp açtığınızda, içinden değerli eşyalar, nakit, araçlar ve hatta VP gibi önemli kazanımlar çıkabilir. Sunucuda oynayarak hem eğlenin, hem de kazanın...

KARAKTER BİLGİ PANELİ

Sunucuda birçok işlemi paneller yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu panellere karakter ve hesap bilgi paneli de dahil. Karakter ve hesap bilgilerinin bulunduğu panelde, toplam oynama saati, uyarılar, VIP durumu ve bitiş süresi gibi bilgileri görebilirsiniz. Karakter bilgileri kısmında ise meslek becerilerini, karakterinin ek detayların ve lisanslar burada bulunur. Karakterinizle ilgili tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.

MINIGAMES

Şehirde canınız sıkıldıysa ve farklı şeyler yapmak istiyorsanız sizin ilacınız burada: Minigames! Vice Online'da bulunan Minigames sistemi ile birbirinden özel mini oyunları arkadaşlarınızla beraber oynayabilir, eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Şehirde bulunan Bobby isimli NPC'ye giderek üç farklı mini oyununu kendi yarattığınız lobi üzerinden oynayabilirsiniz. Town Of Salem, Tank Savaşları gibi ikonik oyunların burada uyarlamasına şahit olurken Airsoft'ta efsanevi de_dust2 haritası başta olmak üzere birbirinden farklı haritalarda Airsoft oynayarak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Vice Online'ın eğlenceli dünyasına mini oyunlarla daha çok renk katmak mümkün.

EMLAK SİSTEMİ

Vice Online'da bulunan Emlak sistemi, oyunculara şehirdeki satılık evleri detaylı bir şekilde inceleme, bizzat yerine giderek evleri ziyaret etme ve istedikleri evi satın alma olanağı sunmaktadır. Bu özellik sayesinde, şehirdeki emlakçıya giderek anlık olarak satılık evlerin fiyatlarını ve bulundukları bölgelere göre sıralanmış listesini görebilirsiniz.

Bu interaktif sistem, oyuncuların gerçekçi bir şekilde ev sahibi olma deneyimini yaşamalarına ve şehir içindeki emlak piyasasına etkileşimde bulunmalarına imkan tanımaktadır.

AÇIK ARTTIRMA SİSTEMİ

Vice Online'da bulunan açık arttırma sistemiyle beraber şehirdeki en gözde araçlardan lüks evlere ve işyerlerine kadar her şey artık parmaklarınızın ucunda. Şehirde satılığa çıkan araçlara, evlere ve işyerlerine teklif vererek onları satın alabilir veya satışa sunabilirsiniz.

Telefonunuzda bulunan İhale uygulamasına girerek evlere, işyerlerine ve araçlara teklif vererek telefonunuz üzerinden satışa sunabilir, satın alabilirsiniz. Diğer oyuncularla rekabet ederek tekliflerinizle yükselin ve en sonunda en yüksek teklifi vererek istediğiniz mülkü alın veya mülkünüzü satışa çıkartarak bir rekabet ortamı yaratın. Vice Online'da mülk rekabetine hazır olun.

GENEL AYARLAR ARAYÜZÜ

Vice Online'da sizi bekleyen özelliklerden birisi de oyununuzu kişiselleştirebileceğiniz geniş bir Oyun Ayarları Menüsü. Bu menü, size en iyi oyun deneyimini sunabilmek ve arayüzünüzü kendi isteğinize göre rahatlıkla şekillendirebilmeniz için tasarlandı. Karakter Ayarları bölümünden karakterinizin yürüyüş stilini ve yüz ifadesini o anki duruma göre değiştirebilir, daha gerçekçi bir rol ortamı yaratabilirsiniz.

Arayüz ayarlarında ise oyun ekranınızla ilgili olarak pek çok fonksiyonu açıp kapatabilir, oyun ekranınızın bulunduğunuz ortama göre şekillenmesini sağlayabilirsiniz. Sohbet ekranınızı da özelleştirebileceğiniz Vice Online'da, ekranınızın yazı fontunu, büyüklüğünü ve bir çok özelliğini rahatla değiştirebilirken, Oyun Ayarları ve Sesler bölümünden oyununuzun optimizasyon ayarlarını yaparak daha yüksek FPS değeri alabilirsiniz. Vice Online'da oyununuzun ayarlarıyla oynayarak kendinize daha optimize bir oyun deneyimi yaşatın.

BAŞLANGIÇ GÖREVLERİ, NPC DİYALOG SİSTEMİ

Los Santos'a ilk adımınızı attığınızda karşınızda göreceğiniz kişi Michael MacMillan olacaktır. Karakterinizi ilk açtığınız anda doğacağınız bölgede sizlere şehirde yapmanız gereken temel işlevleri öğretecek olan Michael MacMillan, sizlere başlangıç görevlerini vererek şehre daha odaklı olmanızı sağlayacak. Michael MacMillan'ın görevlerini yerine getirdiğinizde para ve eşya ödülleri kazanabilirsiniz. Bu sistem Vice Online oyuncularının rol yapma ortamına daha hızlı ve daha etkili bir giriş yapmasını çeşitli ödüllerle teşvik etme amacıyla hazırlanmıştır. Görevler, karakter gelişiminiz ile doğrudan bağlantılıdır.

KASA SİSTEMİ

Vice Online'da açabileceğiniz çeşitli kasalar bulunur. Bu kasaları çoğunlukla tamamladığınız görevlerin ödülü olarak alırsınız. Karakterinizin ilerleme görevleri, seviye görevleri, NPC'lerde tamamlayacağınız görevlerle alacağınız başarımlarla beraber gelir. Ayrıca birçok Battlepass görevinin de ödülü Kasa olarak eklenir. Kasaların içerisinde birbirinden farklı gizemli ödüller bulunur ve kutuyu açarak tamamen rastgele bir eşyayı envanterinize ekleyebilirsiniz. Eklenecek itemlar bazen oyun eşyası, bazen oyun parası, bazen model, kıyafet ya da çeşitli gizemli sürpriz nesneler olabilir.

MDC ARAYÜZÜ

Vice Online'da polis, şerif, hastane ve GOV gibi legal birliklerin kullanabileceği MDC sistemi ile tanışın. Ekiplerin artık herhangi bir rapor girmek için foruma girmesine gerek kalmayacak. MDC sistemi sayesinde birçok işlemi oyundan halledebilecek. Vatandaş hakkında alınabilecek bilgilere saniyeler içerisinde ulaşılabilecek. Sicil kayıtları, tutuklama kayıtları ve benzer birçok kayıtları buradan görebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sadece kolluk kuvvetlerine ait olmayacak, MD ve belediye kurumları da kullanabilecek.

×
×
  • Yeni Oluştur...