Jump to content

AR-GE Bölümü Hakkında


Vice Online

Önerilen İletiler

AR-GE(Araştırma ve Geliştirme) alanına hoş geldiniz.

 

Bu alanda Vice Online evrenini her zaman bulunduğu noktadan bir üst seviyeye birlikte çıkartabilmek adına sizlerin fikirlerini alıyoruz. Fikirlerinizi topluluğumuz içerisindeki diğer kullanıcılar ile tartışıyor ve geliştirme aşamasını genel görüşler ışığında başlatıyoruz. Geliştirme aşaması hakkında ise oluşturduğunuz AR-GE konusu üzerinden sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Geliştirme ekibimizin dönem dönem üzerinde çalıştığı ve çalışacağı ana güncelleme konuları dışında tüm güncelleme fikirlerini sizlerden alıyor olacağız ve topluluğumuzu birlikte geliştireceğiz.

 

 

Konu oluşturmak herhangi bir şablon bulunmamaktadır. Düzenli, okunabilirliği yüksek ve imla kurallarına uygun oluşturacağınız konulara geri dönüş alma ihtimaliniz imla hatalarıyla dolu ve düzensiz bir konudan geri dönüş alma ihtimalinizden oldukça yüksektir.

 

Konu oluşturmadan ve konulara yanıt vermeden önce kategorinin üst kısmında bulunan kuralları lütfen gözden geçirin. Gönderdiğiniz tüm iletilerde kuralları okuduğunuz varsayılır ve kural dışı iletilerde cezai işlem uygulanabilir.

 

image.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...