Jump to content

Ev, İş yeri ve Araç Satın Alımları Hk.


admiraldus

Önerilen İletiler

atlasheryerdeyeniden.thumb.png.f91b2c9e657c2fe483f9c0b004408c22.png

 

Ev, İş yeri ve Araç Satın Alımları Hk.

 

Gündelik yaşamda akla gelebilecek en temel birkaç unsur var. Bunları barınma ve ulaşım olarak özetleyebiliriz. Sahip olduğunuz karakterler, rolü gereği eğer sefil bir yaşam sürdürmüyorsa bu rehber sizin için biçilmiş kaftan. Rehber aracılığıyla en basit anlatım ile ev, iş yeri ve araç satın alımları hakkında fikirlere göz atabilirsiniz.

Başta en temel gereksinimimiz, barınma hususundan ilerleyelim. Şehirdeki birçok insan veya emlak şirketleri halihazırda başlangıç veya ileri seviyelerde olacak şekilde gayrimenkul ilanları paylaşacaktır. Kendi bütçenize uygun olacak ve sizi tamamen kısıtlamayacak şekilde bu tarz ilanlar aracılığıyla satılık/kiralık evleri inceleyebilirsiniz. Buna şehirdeki Amerikan rüyasını yansıtacak iş yerleri de dahil. Eklemekte fayda var, sahip olmak veya kiralamak istediğiniz gayrimenküller bulundukları bölgeye göre zaman zaman farklı fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Örneğin East Los Santos'ta bulunan bir işletme veya ev ile Richman'da bulunanlardan dudak uçuklatacak derecede fiyat farkları görebilirsiniz.

22222222222222222222222222222.thumb.jpg.e208ca5981ca9ed89bbab0488a6da0d4.jpg

Diğer bir konu, ulaşım. Bir süreliğine maddi durumunuz yetersizse farklı toplu taşıma yöntemlerini kullanabilirsiniz fakat bu kalıcı bir çözüm değil. Başlangıç olarak sizlere verebileceğimiz tüyo, standart seviyelerde ve ikinci el araçları tercih etmeniz olacaktır. Eğer ikinci el taşıt satın alımı yerine fabrikadan yeni çıkmış bir araca sahip olmak istiyorsanız uğrayacağınız duraklar belli, galeriler. Şehrin birçok tarafında araç galerileri ile karşılaşacaksınız. Konumlarına GPS ile erişebilir, türlü çeşit arabaların içerisinden kendinize uygun olanı sahiplenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

  • 4 hafta sonra...
  • 9Ay Sonra...
  • 3 hafta sonra...

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...