Jump to content

Bölüm Kuralları


Vice Online

Önerilen İletiler

Bölüm Kuralları
 

 

ONLINE_1.png.52ce051a13ea1c6f36c8742fb4088539.png

 

1. Bu forum bölüm de karakterinizin hayat hikayesini özelliklerini fotoğraflarını vb. gibi detaylandırarak paylaşabilirsiniz.

2.Bu bölümde Spam/Flood yasaktır, konuya gelen yorumlara karşılık topluca cevap verilmesi önerilir aksi takdirde cezalandırılır.

3. Pornografik veya erotik konuları ile alakalı içerikli görüntülerin paylaşımın da ise +18 ibaresi ile spoiler içerisinde paylaşılması zorunludur aksi takdirde yöneticiler tarafından cezalandırılır.

4. Konunuz ile alakalı sizi rahatsız eden bir mesaj içeriği bulunduğunda tartışma çıkartmak yerine lütfen ‘’moderatöre rapor et‘’ ibaresini kullanınız.

5. Paylaştığınız karakter tanıtımında özgün içerik kullanın çalıntı tasarım veya hikaye,özellikleri vb. gibi durumlarda tespit edildiği takdirde konunuz yöneticiler tarafından silinir.

6. Türk/Müslüman karakter rolleri sunucuda yasaktır, bu karakterlerde karakter tanıtımı açan kişilerin konusu silinecektir.

7. Sadece yorum olsun diye, tek kelime, gelişigüzel, ileti kasmak adına yapılan yorumlar silinecektir.

8. Konu dışına çıkan iletiler silinecektir.

9. Yasaklanan hesaplar/karakterler ve otuz gün boyunca ileti almamış konular sahibinin izni olmadan Arşiv bölümüne taşınacaktır.

10. Sunucuda olmayan bir karakter için karakter tanıtımı oluşturulamaz. Oluşturulan karakter tanıtımındaki karakter, sunucuda aktif bir karakter olmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kilitlenmiş ama sizin cevap yazma yetkiniz var.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...