Jump to content

Sea of Thieves

cekatin

Önerilen İletiler

ARRRRGHHH! 

Selam kaptan, limanda duran göz kamaştırıcı gemi senin mi? Ah, o kadar güzel gözüküyor ki gözlerim kamaşıyor! Duyduğuma göre lanetli iskelet adasından büyük bir vurgun yapmışsın, baksana bu dünyaya bende katılmak istiyorum. Hem de öyle istiyorum ki kalbim yerinden çıkacak.

sea-of-thieves-sot.gif.3202c6297b93972bf71bf076115a213d.gif

Arkadaşlarınla ve tek başına adalarda gizlenmiş hazineleri gemine taşıyabilir ve onları satabilirsin. Bunun yanı sıra rastgele çıkan dünya etkinliklerine katılabilir oralardan elde edeceğin eşsiz hazineleri fahiş fiyatlara satarak kendine ve gemine özelleştirmeler alabilir arkadaşlarına hava atabilirsin. Sea of Thieves bundan daha fazlasına izin veriyor, sende bu eşsiz dünyaya katıl.

sea.png.f81cb936103a289858d254640d74ec84.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyatı aşırı ama aşırı pahalı. Tamam hakediyor mu? Tartışılır. Ama çok pahalı. Oynayacağım oyunlardan birisi eninde sonunda. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyunu bir türlü çözemedim, oynayacak insan da bulamadım toplu şekilde girilirse eşlik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Batuhvn, 19 saat önce yazdı:

Fiyatı aşırı ama aşırı pahalı. Tamam hakediyor mu? Tartışılır. Ama çok pahalı. Oynayacağım oyunlardan birisi eninde sonunda. 

Xbox Game Pass denilen nimette yer alıyor bu oyun bir bakabilirsin. Onun dışında bence gayet hakediyor. Türünün en iyisi kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

breackner, 8 saat önce yazdı:

Oyunu bir türlü çözemedim, oynayacak insan da bulamadım toplu şekilde girilirse eşlik ederim.

Beni discorddan eklersen finallerimden sonra oynayabiliriz dostum. Yani önümüzdeki salıdan itibaren boşum istediğin zaman girebiliriz. Discord; cekatin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cekatin, 22 dakika önce yazdı:

Xbox Game Pass denilen nimette yer alıyor bu oyun bir bakabilirsin. Onun dışında bence gayet hakediyor. Türünün en iyisi kesinlikle.

Games Pass denilen nimet pek sarmadı beni ama hakediyor, evet. Türünün de en iyisi. Bu konuda da katılıyorum sana kesinlikle. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

La uşak diye bağıran bir arkadaşım vardı. La uşak top doldur, la uşak adaya gidelim la uşak köpekbalığı... Ne zaman bu oyun ile ilgili video görsem o eleman aklıma gelir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HanLue, 37 dakika önce yazdı:

Oynayacak insan bulamadığım için asla almadığım o oyun

Al indirimdeyken oynarız Han'ım. ❤️

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...