Jump to content

Blood Ravens OMC


Bunway

Önerilen İletiler

NLiB28b.pngn8rZ7WQ.png

 

BLOOD RAVENS OUTLAW MOTORCYCLE CLUB
Q6nHqaG.png


KULÜBÜN KURULUŞU

 

Kulübün temelleri 2007 yılında Kaliforniya, San Jose'ta David "Father" Wilson(günümüz ulusal başkanı) , Richard Moore (günümüz ulusal asbaşkanı) ve Daniel Martin (günümüz ulusal çavuşu) tarafından atıldı. Başlangıçta dışarıya açık bir politika izleyen Blood Ravens silah ve uyuşturucu ticareti üzerinden kriminal aktivitelerde bulunduğu bölgede baş göstermeye başlayınca yine yakın bir yerleşke olan San Jose'da bulunan Black Vipers Motorcycle Club ile 2012 senesinde kendini ağır ağır büyüyen ve kana bürünen bir gelir savaşında bulunca yavaş yavaş içine kapanık bir kulüp haline geldi.AWB3oJR.png
VIPERS ILE SAVAŞ, BLOODY TWO

Vipers ile hiçbir zaman daimi olacak bir anlaşma sağlanamadı, hala savaşta olan bu iki kulübün ilk olayları Ravens'ın kurulduğu bölge etrafında ticaretlerini arttırması ile daha çok alevlenmeye başladı. Vipers'lar kaybettiği iş ve bağlantılardan Ravens'ı sorumlu tutuyor ve bu sorun sözlü tartışmadan çıkmak üzere büyüyordu. Uzun bir süre soğuk savaş şeklinde ilerleyen bir savaş olmasına rağmen işler Ravens'ın iyi bir gelir kaynağı olacak bir işe atılmaya başladığında fitillenmişti. 2012'de siyahilere gidecek yüksek miktarda uyuşturucu olacaktı. Bunun bilgisini alan Vipers, en iyi müşterilerini bölgedeki en büyük rakiplerine kaptırmak istemedi ve depolarındaki silahlara sarılan ilk taraf oldu. Fremont'ta yapılacak olan Ravens ve siyahi görüşmesine bir saldırı düzenlendi. Hedefte Ravens'ın başkanı David Wilson vardı, Ravens bir saldırı bekliyordu fakat böyle bir süikast düzenlenmesi tahmin bile edilemezdi. Vipers'ın planını bozan bir prospect oldu, David'e arkasından sıkılan kurşuna David'in çaylağı Jacob atlamıştı ve David'in vurulmasını engelledi. Bunun üzerine karşılıklar verildi ve iki charterda çok sayıda kayıplar verdi. Bu zamanlar bloody two olarak Ravens tarihinde leke bıraktı. Yaklaşık bir yıl süren bu kanlı çatışmanın sonunda Vipers başkanı Henry Bailey ile Blood Ravens başkanı Davis Wilson masaya oturdu, artan ölümlerin şehirdeki işleri kötü etkilemesi ve federallerin şehirde aktiflik göstermesi gibi konular görüşüldü. İki charterında uzun bir süre yarasını sarması ve polislerin radarından çıkması gerekiyordu. İki tarafta istemeyerek ateşkes ilan etti ve bu ateşkese uzun bir süre saygı duyuldu.

r6W2wRo.png

GENİŞLEME SÜRECİ

Blood Ravens bloody two öncesi kendi içerisine kapanmadan hali hazırda beş chartera sahipti. Bu süreç boyunca California dışına çıkılmadı fakat ateşkesin yapılmasıyla birlikte David genişleme politikası izlemeye başladı. Eyaletler arası yeni charterların kurulması için adımlar attı ve bir kaç senede Amerika genelinde bir kulüp haline geldi. Bu süreçte ulusal başkanlığa geçerek charterlar arasında gezdi ve charterların problemlerini çözmek adına işlerde bulundu. 2019'te bu süreç eskisi kadar devam etmese de tek tüp charterlar uzak bölgelerde kuruluyor.GÜNÜMÜZ
Vipers ile yapılan anlaşma üç yılı geçmeden çatışmalar tekrardan başladı. 2016'da tekrar başlayan çatışmalar günümüzde hala devam ediyor ama hiçbir zaman bloody two kadar büyüyecek bir noktaya gelmeden tekrardan durgunlaşıyor. Taraflar birbirlerinden genelde uzak durarak olayları büyütmemeye çalışıyorlar. Tarih iki bin yirmi dördü gösterirken David California'nın önemli bir liman şehri ve adası olan Los Santos'ta yeni bir charter açılması kararını verdi. Buradan deniz aşırı yüklerin gelmesi ile kendilerine ait eşyaların ülkeye daha rahat bir şekilde sokulmasını planladı. Bunun için bloody two'da yanında olan ve genişleme sürecinde de bir çok charterda sorunların çözülmesini sağlayan Jacob "Duke" Myers'i charterın temellerini atması için görevlendirdi. Fakat kulübün içerisinde büyüyen ekonomik buhran bu kurulacak olan chartera çok fazla desteğin ulaşamayacağını net bir şekilde gösteriyordu. Duke'tan istenilen şey Los Santos'ta ticareti toparlayarak Amerika genelinde kulübe iyi bir kaynak ulaşımının sorunsuz bir şekilde sağlanması olacaktı. Los Santos'ta temiz bir başlangıç yapacak Duke, çoğu charterdan güvendiği, kendisine yakın gördüğü ve kalifiye üyelere çağrı göndererek bu yeni kurulacak kolun içerisinde yer almasını istedi. Çağrı göndermeden önce ön keşif için Duke şehirde biraz vakit geçirdi ve charterın Miror Park tarafına kurulmasına karar verdi.


     

                                                                                                                                                                                                      6499a0h.png 

tarihinde Bunway tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Los Santos Charter'ının Görüntüleri


BvqhXQS.png

Blood Ravens'ın, Los Santos içerisinde bulunan charterı gördüğünüz fotoğraflar ile olduğu gibi gösterilmiştir.


IFW9s1L.png
dmut88p.png
Ravens Forever Forever Ravens
Kulüp olarak rollerimizi bu bölge ve etrafında gerçekleştireceğiz.


Blood Ravens Outlaw Motorcycle Club

tarihinde Bunway tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

OOC ALIM VE BILGILENDIRME

Blood Ravens OMC kulübü bizim tarafımızdan kurgusal olarak kurulmuş bir kulüptür. Gerçek hayatta bulunan kulüpler ile herhangi bir esinlenişi veya bağlantısı bulunmamaktadır. OOC alımlarımız kulüp sistemi oturana kadar açık olacaktır. Sistemimiz oturduktan sonra alımların hepsi IC olarak yapılacaktır. OOC alımlarımız için discord veya forum üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Adresleri

Forum Kullanıcı adı (discord adı)
Oluşum Sahibi: Bunway (bunway)
Oluşum Yetkilisi: Essantial (essantial.)
Oluşum Yetkilisi: JUVAS (juvasboss)

 

tarihinde Bunway tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)
 
Medya


Kulüp adına yapılmış bazı sanatsal çalışmalar.


 

 

Daha fazlası eklenecek...

tarihinde Bunway tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...