Jump to content

Cousins Of Death, Little Bighorn Ave. Sürücüleri


Stance

Önerilen İletiler

COUSINS OF DEATH: Strawberry/Little Bighorn Avenue SerserileriCousins of Death, isminin manasını yaptığı faaliyetlere ve yıllar boyu süren birlikteliklerine dayatan, herhangi bir yapılanma veya ağa bağlı kalmadan oluşturulan, araç kültürünü kendine kalkan tutan bir grup çeteleşme/yapılanma. Temelleri 2019 yılında atılmaya başlayan bu takım, bir grup ergenin boş vakitlerinde hobileri olan araçlar ile vakit geçirmek ve bu hobinin doğurduğu kültürü yansıtmak için toplanmıştır. Bunun yanında bu grubun asıl toplanma amacı küçük faaliyetler ile günü kurtarmak, para aklamak olmuştur. Mega şehir Michigan/Detroit sokaklarında araç parça hırsızlığı, gasp, yağmacılık veya para değeri yüksek herhangi bir şeyi çalarak günü kurtarmaya çalışan bu çocuklar, ardı arkası gelmeyen olayların ve kolay kazanılan paranın büyüleyici etkisiyle gün geçtikçe bulundukları rotadan çıkıp, yaptıkları faaliyetlerin ligini artırmış ve tam anlamıyla bir yapılanma yolunda ilerlemiştir. Kolay kazanılan paranın Michigan sokaklarında büyüyen veletlerin gözünü boyaması zor olmayacaktır. Daha kaliteli kıyafet ve aksesuarlar, elektronik cihazlar, fiyakalı araç parçaları veya araçlar. (?) Bunların hepsi insanın yaşam kalitesini artıran şeylerdir, bunu birde lise ve üniversite yaşındaki serserilere sorun. Koca şehirde büyüklerin sohbetleri arasında birkaç isim yankılanırdı. Bunlardan bir tanesi, Renzo'nun ve Garland'ın yakın arkadaşı, Bruce Murray. 2018 yılında bir bar çıkışı, Dodge Charger'ı ile evine gitmek için yola koyulan Murray, kolluk kuvvetleri tarafından hala daha tanımlanamamış bir trafik kazasına kurban gitti. Cousins of Death kurulmadan önce bizim çocuklarında içerisinde bulunduğu bir araç çetesine önderlik yapıyordu. Kocaman turbolar, gürültülü egzozlar, fevkalade ses sistemleri. Murray'ın önderlik ettiği bu grup, Detroit'te bir hayli tanınıyordu. Bruce'un sağ kolu konumuna kadar yükselebilen isimler arasında bizimkilerde geliyor, ondan sonra bilinen ikinci isimler. Hedeflerine ulaşmak için koşturmaya devam ediyorlar. Bu çocuklar şu an Murray'ın takımından kalan birkaç kişi ile Cousins of Death'in iplerini elinde tutuyor. Serseriler, dar Michigan sokaklarında profesyonel şekilde tasarlanan araçları ile isimlerini yankılatmayı başarmışlardı. Araç hırsızlığı, parça hırsızlığı, gasp, ev ve işletme soygunları, ikinci el eşya satımı, pahalı markaların replikalarının satımı, yakın dövüş aleti ticareti, elektronik eşya ticareti, uyuşturucu ağı ve aklınıza gelebileceklerin dahası. Tabii ki bunlar, bazı isimlerin gözünden kaçmayacaktır. Koca şehirde elinizi kolunuzu sallayarak bu kadar kolay iş yapamazsınız. Elbette yakalandığınız veya enselendiğiniz anlar olacak ama federallere değil, şehirdeki kalıplaşmış isimlere. İş anlaşmaları, mafyanın ayak takımı, Cousins of Death. Mega kentte sırtını sağlam isimlere yaslayanın, ayakları her zaman dengede olur. Başta "Detroit Mafyası" olmak üzere, takımın şehirde bulunan diğer organizasyonlar ile de iş birlikleri/bağları olduğu bilinmektedir.
 

Alıntı yapılan: Detroit Mafyası kimdir?
Federallere göre Detroit Mafyası hâlâ aktif. En küçük mafya ailesi, kelimenin tam anlamıyla, tüm akrabaların kan veya evlilik yoluyla olduğu bir ailedir. Kendilerini teslim etmedikleri açık, ailede yetkililerle işbirliğine giden sadece bir “yapılmış” adam vardı. 1992'de adam kendi babasını ve iki amcasını geçti. Ondan sonra Detroit ailesinde böyle bir vaka olmadı. FBI, ailenin büyüklüğünü 30-35 'yapım' adam ve muhtemelen birkaç yüz ortak olarak tahmin ediyor. Bu ortak sayısı, Detroit ailesinin çalışma biçiminden kaynaklanmaktadır.

Mafya klanı 21. yüzyılda neredeyse yasal hale geldi. Aile, önceki nesil gangsterlerin biriktirdiği parayı yasal veya yasala yakın işlerde kullanır. Gayrimenkul, temizlik şirketleri, araba galerileri inşaatı, satışı ve kiralaması. Birçok aile üyesi resmi milyonerdir. Aynı zamanda, adamlar işin 'karanlık' tarafını, kredi ve sigorta ile dolandırıcılığı, kredi dolandırıcılığını, Kara Mafya Detroit, Cousins of Death takımı ve motorcu çeteleri arasındaki uyuşturucu anlaşmalarında aracı olarak çalışmayı, gasp ve eski güzel 'sokak'ı unutmazlar. vergi. FBI, önümüzdeki yıllarda Detroit ailesinin nihayet 'yasallaşacağına' ve sıradan bir aile şirketine dönüşeceğine inanıyor. Ama geçmiş öylece gitmesine izin vermez ve bazen aile tatsız hikayelere ve manşetlere girer.

2011 yılında Sicilya doğumlu kardeşler Girolamo 'Mimmo' D'Anna ve Giuseppe 'Joe Hood' D'Anna yargılandı. Kardeşler uzak da olsalar, ancak Detroit ailesinin geri kalanıyla kan akrabaları. Kardeşler 2000'lerde kalıcı ikamet için ABD'ye taşınmaya davet edildi, tabiri caizse ailenin kanını 'tazelemek' için. Kardeşler klana kabul edildiler ve tarihi anavatanlarından gelen yöntemleri kullanarak organizasyonda hızla yükselmeye başladılar. Haraç ücreti, 'sokak' vergisi ödemeyi reddeden bir restoran sahibini dövmeyi içeriyordu. Rakip bir restoranın kundaklanması (D'Anna kardeşlerin sahibi olduğu kuruluşla aynı sokakta bulunuyordu). 2016'daki duruşmada, Detroit mafyasının iş dünyasına 'aile' yaklaşımı tüm ihtişamıyla kendini gösterdi. O zamana kadar zaten ailenin kaptanı olan 'Joe' D'Anna, suçunu kabul etmeyi ve bir ceza almayı kabul etti, ancak bir şartla. Kardeşi 'Mimmo' D'Anna tüm suçlamalardan aklanacak. 'Joe' D'Anna hapis yatarken, kardeşi ekibine baktı.

Detroit ailesinin hayatından başka bir bölüm, muhbirler sayesinde federaller tarafından biliniyordu. Farklı çevrelerden iki bağımsız muhbir (biri Black Mafia Detroit'ten, diğeri Hells Angels motorcu çetesinden) İtalyanların uyuşturucu ticaretine karışmasıyla ilgili ayrıntıları verdi. Aralık 2017'de Hells Angels ve Black Mafia arasında bir çıkar çatışması meydana geldi. İtalyan gangsterlerin katıldığı belirleyici bir toplantı planlandı. Muhbirlere göre, 'Bu meşru işadamları taraflara nasıl iş yapacaklarını anlattılar ve çatışmanın ateşini en başından 'söndü'. Tarafların İtalyan gangsterlerin iddialarını ve önerilerini kabul ettiği düşünülürse Detroit mafyasının emekli olduğunu söylemek için henüz erken.
 
ob25aru.png
 
Takımın, Detroit Mafyası ile bağlantıları çok uç iş anlaşmaları sayesinde sağlanmıştır. Nasıl olacak? Araç, araç ticareti veya büyük çaplı hırsızlıklar. Yeraltı dünyasında bu tarz iş ilişkilerinin dedikodusu hızlı yayılsa da, Detroit Mafyası ile Cousins of Death arasında gerçekleşen ticaret vb. faaliyetler, belirli bir süre arkasındaki sır perdesini korumuştur. Takımın yaptığı bütün bu boku, arabaların ve kültürlerinin altına sığınarak belli bir noktaya getirdiği, bunlara bağlı olarak eylemler yürüttüğü de bilinmektedir. Devamında aklanan fazla para ve şöhretin kötü bedelinin ortaya çıkması tahmin edildiği üzere hiç uzun sürmemiştir. Zamanla takım içi olumsuzlukların ortaya çıkması, başta olan isimlerin adam kayırmaları ve dahası. Bu nedenler gün geçtikçe faaliyetleri olumsuz etkilemeye, onları karanlık çukurun içine itmeye başlamıştı. Michigan eyalet sınırları içerisinde düzensiz bir artış gösteren suç oranları, Michigan Polis Departmanını devreye geçirdi. Daha öncesinde araçlar ile yaptıkları onca faaliyet ile departmanın radarına girmişlerdi zaten. Federallerin sıkı araştırmaları ve yürüttükleri dosyalar, Cousins of Death'in hakim olduğu alan içine girince, işler arpa sarmaya başladı. Dikkati üzerlerine çekmeyi daha fazla istemeyen tavan yönetim(Renzo Ausiliatrice, Garlan VonRueden, Ishaq Gillard), çoğu çocuğun ihtiyaçlarını karşılayıp kapı dışarı etti. İşlerin yolunda olmadığı her halinden belli oluyor, takımın büyük isimler yaptığı dostluk anlaşmaları "sokak vergileri" ödenerek çözülmeye çalışılsa da, büyük piyango Detroit Mafyası cephesinde patladı. Yapılan bunca işe rağmen büyük isimlerin dostlukları karşılıksız bırakmayacağı aşikar, uzun görüşmeler sonucu ödenen yüksek miktarlı "sokak vergileri" bağların kopartılmasına kapı araladı. Bu sırada devamlılık gösteren kolluk kuvvetlerinin artan suç oranlarına karşı sıkı takibi, Michigan'ın dar ve karanlık sokaklarına gelince, enselenmekten bir o kadar korkan tavan yönetim, Cousins of Death ve yıllardır benimsedikleri kültür için kan döken birkaç serseri ile(askerler) bütün takımı Michigan topraklarından sürdü.
 
 

Los Santos, Strawberry/Little Bighorn Avenue

COUSINS OF DEATH, Serseri sürücüler, günümüz zamanında geçim sıkıntıları ve geçim sıkıntılarının yarattığı ek sorunlar neticesi ile parayı hedefleyen, kendilerine araçları ve beraberinde getirdikleri kültürü benimseyen bir çete olarak, Los Santos halkının bildiği adreslerden Strawberry oldu. "Auto Hayes" Strawberry/Little Bighorn Avunue adresinde, birkaç evi ve kapalı garajı benimseyerek kurulmuşlardır. O bölgede yaşayan insanlar ile birlikte yapılan küçük işler, onlara ne kadar para kazandırmasa da, bindikleri modifiyeli araçlar, araç-parça hırsızlıkları, gasp, yağmacılık, ikinci el eşya satımı, yakın dövüş aletleri ve elektronik cihaz ticareti, dolandırıcılık, uyuşturucu satışı gibi çeşitli illegal işler sergileyerek geçim sıkıntılarının bir nebze önlerine geçmişlerdir.

Topluluğum büyük bir çoğunluğunu gençler oluşturuyor. Ekibin yönetiminde bir zamanların hızlılarından Renzo Ausiliatrice, Garland VonRueden ve Ishaq Gillard var. Yönetimde yer alan isimler neredeyse bütün bir organizasyonun sahibi konumundadır. Aynı zamanda bu kişiler Little Bighorn Bulvarında ipleri elinde tutan kişilerdir.

 

qmk0ez1.gif

 

Alıntı yapılan: Los Santos, understory
Tatlı sahil esintisi, yerini tropikal iklim yağmurlarına bırakıyor. Haklarında aranma kaydı dahi yokken, saklandıkları cehennemde yakalanıp hayatlarını demir parmaklıklar arkasında geçirmekten korkan önde gelenler, takıma sadık kalan birkaç serseri ile beraber yeraltı dünyasının başka bir çukuru olan Los Santos Şehrine geçiş sağladılar. Takım, daha öncesinde araç ticareti, parça siparişi, sevkiyat vb. iş antlaşmaların da Los Santos Şehrinde iş yapan insanların anlayışı hakkında bilgi kazanmıştı. Fakat olaylar her zaman uzaktan gibi olmuyor. Lige giriş yapıldığı an, her şeyin bir anda kendini gösterdiğini ve olayın ciddiliğini anlamış oluyorsunuz. Bağlantılar sayesinde şehrin Strawberry tarafında, Little Bighorn'da bir garaj ayarlandı. Renzo Ausiliatrice, Ishaq Gillard ve yanındaki serseriler, Strawberry'de/Little Bighorn'da otoriter gücü sağlamak için kendi politikalarını sokağa döktüler.
avtj3k1.png
tarihinde Izanagi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

I. KİLİT İSİM

elzsypz.png...
      Bruce Murray              ................................................................................

II. BAĞLANTILI İSİMLER

elzsypz.png...elzsypz.png...elzsypz.png...
   Renzo Ausiliatrice              Ishaq Gillard             Garland VonRueden         

I. EKSTRA BAĞLANTILI İSİMLER

elzsypz.png...
       Aiken Xiang              ................................................................................
................................................................................


d1xkpuq.gif

Alıntı yapılan: Not defterinden;
Auto Hayes

Auto Hayes, ekibin yeni yuvası. Los Santos şehrinin güzelliklerine açılan yeni bir yol. Araç cenneti olarak biliniyor, kısa süre içerisinde çevre halk tarafından takdiri almış bir işletme. Şu anda burası için bir şey söylemek doğru olmayacak, göründüğünden fazlası olduğu ortada. Onlara biraz zaman vermelisin. (Güncellenecek)

6u3adn6.png
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alıntı yapılan: OOC BILGILENDIRME
Deplasmandan dönüş vakti, tekrardan herkese selamlar. Birlik hakkında kısa bir OOC bilgilendirme geçeceğiz. Daha öncesinde bulunan oluşumumuzun farklı bir yönünü/bölümünü işleyeceğiz. Bundan öncesinde oluşumun yönetim kadrosunda bulunan @Izanagi'den bahsetmeden olmaz.

Birlik hakkında kısa özet:

Amerika'nın Michigan eyaletinde yaptıkları yasadışı faaliyetler ile belirli bir konuma gelen Cousins Of Death çetesi, takım içi adam kayırmalar ve şöhretin verdiği olumsuzluklar nedeniyle birçok kez dağılma konumuna gelmiştir. Diğerlerinden farklı şekilde yürüttükleri yönetim politikası sayesinde, başa gelen yıkılma olaylarını birçok kez aşmışlardır. Şu anda ana "Cousins Of Death" organizasyonun alt kadrosu olarak Strawberry açıklarında, Little Bighorn'da rollüyoruz. Bir öncekinden daha hırslı ve paraya aç, serserilerin rollerini sunucuya yansıtıyoruz.

Birliğe katılım - Hood bölgesi:

Hood bölgesi Auto Heyes olarak geçen, Strawberry/Little Bighorn. OOC alımlarımız kapalı fakat IC alımlar her daim aktif. Göreceğiniz üzere kemik kadro olarak rol yapıyoruz. Bu yüzden IC olarakta kadroya dahil edeceğimiz kişileri seçerek karar vereceğiz. Daha öncesinde çalkantılı bir hikayeye dayanan fakat alt takımının tamamen Vice'da başlangıç gösteren, ortalama yaşları 18-24 arası değişen, ırkları genellikle İngiliz-Amerikan olan bir kaç gencin yasal olmayan yollardan işler çevirip, para aklayıp, gelişip, çeşitli faaliyetler yapan. Bu işleri araç kültürünü kalkan tutarak döndüren bir yapılanma. çeteleşmeden Bu yeni serüveni sizlere aktarmaya çalışacağız. Katılım için tahmin edebileceğiniz üzere Strawberry'i ziyaret edebilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...