Jump to content

Joseph Alvarez - Meksikalı POLİCE OFFİCER II


Brooklyn

Önerilen İletiler

Hayat hikayesi:

 18.01.2002
yılında Los Santos'ta da doğdu.
Joseph Los Santos'ta Meksika kökenli bir ailenin üçüncü ve tek erkek çocuğudur. Babasının gözdesi, annesinin ise onu el üsttün de büyüttüğü bir çocukluk geçirmiş olmasına rağmen her Meksikalı gibi o da hayat okulu sokakta öğrenmiş ve suçla iç içe büyümüş bir çocuk. Joseph'in babası bir polis olmasına rağmen Joseph haylazlıklardan geri kalmamış ve sürünün gittiği yöne doğru kendini akıntının içerisine bırakmış bir çocuktu. Aile bundan memnun olmasa da haylaz ve yaramaz çocuk ailesine bakmak için kız kardeşleri ile beraber sabahını akşamına katarak çalışmaya ve on iki yaşından bu yana ailesine getirdiği üç beş dolar ile yük olmamaya çalışıyordu.

Zamanın akıp gittiği yıllarda babası artık polislikten kıdemli memur olarak emekli olmuş, on yedi yaşında ki Joseph'in hayat akışını değiştirmek için türlü nedenler ve bunların sonuçları ile onun kanına girerek onun serseri olacağına yaptığı zor işin yolundan gitmesi için iteklemiş, hayat akışına bir nebzede olsa müdahale ederek onun hazırlanmasına vesile olmuştur.

 Joseph babasının sözlerini dinleyip kendi isteği ile beraber sokaklardan uzak kalmış, spor ve babası ile arka bahçelerinde gördüğü eğitimle polisliğin ince ama işe yarayacak bir çok prosedürünü öğrenmiş, kendini geliştirmiş ve babasının olması istediği adam olmuştur. Polis akademisinin açılması ve liseden mezun olması ile beraberin iki sene sonra yani 20 yaşlarında akademiye girmiş, girdiği akademi kariyerinde ise ortalamanın üzerinde bir sonuç elde etmiş, 2023 yılı boyunca eğitmeni ile beraber stajyerliğini tamamlamış ve Los Santos Vespucci Polis Departmanın da görevini icra etmeye devam etmekte.


 

 

tarihinde Brooklyn tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

degerli abim

tarihinde Glitchrain tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...