Jump to content

Jacob "Duke" Myers - The One Percenter


Bunway

Önerilen İletiler

iMTClpW.pngiMTClpW.png         Jacob "Duke" Myers - Life Story         

Before the Club


Jacob Myers, 94 yılında San Jose'ta orta gelirli beyaz bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya geldi. Tek çocuk olmasından dolayı aksiyonlu bir çocukluk yaşadı, can sıkıntısını dışardaki diğer çocuklarla atmaya çalıştı fakat her dışarıya çıktığında bir çocuğu dövüyor uslu durmuyordu. İlk okulda ve orta okulda parlak bir öğrenci oldu fakat işler lisye gittiğinde büyümenin ve gençliğinin verdiği yenilikler eğitim hayatını iyi etkilemedi. Henüz Lise hayatının ilk senesinde bir Blood Ravens üyesinin erkek çocuğu ile samimi arkadaşlık kurdu, Sam. Motorlara karşı ilgisi olması ve Sam ile kurduğu iyi arkadaşlık sonucu Sam'in okul çıkışında uğradığı ana charterda lise hayatını geçirmeye başladı. David ile burada tanıştı ve kısa sürede içerisindeki cevheri David'e gösterebildi. Jacob on sekizine basmasının ilk gününde hayatında en çok istediği doğum günü hediyesini elde etti, Blood Ravens kulübüne giriş yapmasına olanak sağlayacağı prospect yeleğiydi.

 

                      x6UhOIu.jpeg      
After the Club

David, Jacob'a bizzat sponsor oldu ve aynı şekilde Sam'de on sekiz yaşına girdiğinde babasının izinden ilerlemeyi seçti. Aynı günde Sam ve Jacob kulübe giriş yaptı. Jacob bu süreçte ailesinden uzak bir yaşam yaşamaya başladı. Ailesi, kardeşleri, abileri, ablaları kulüpteki kişiler ve onların yakın çevresi olmuştu. İşler iyi gidiyor, Jacob yavaş yavaş işleri anlıyor ve üzerine koymak için çabalıyorken. Kara dönem yaklaşmıştı, bloody two. Jacob, Vipers ile Blood Ravens'ın arasındaki gerginliğin farkındaydı David'e yakın olduğu için işlerin çirkinleşeceğini diğer çaylaklara oranla daha çok biliyordu. Olayların patlak vermeden önce Vipers'ların aktif olarak iş yaptığı siyahiler Blood Ravens'ın kapısını çaldı ve Ravens'ın daha uyguna piyasaya sürdüğü uyuşturucuların talibi olduğunu aktardı. Jacob bu olayı yakından takip edebildi, bu iletişimin kurulmasında önemli bir rol oynadı. David'in isteği doğrultusunda Fremont'ta ki buluşma noktasını siyahilere iletti ve kendisinden istenileni yaptı. Bu görüşmeye gidemeyeceğini çünkü az kişi gidilip dikkat çekmeden geri döneceklerini düşünüyordu. David buluşma günü anlık bir karar vererek Jacob'ın daha fazla iş öğrenmesi ve tecrübe edinmesi için Jacob'ı yanına aldı. Buluşmanın yapılacağı yerde hazırlıklar yapıldı ve siyahiler geldiğinde açık bir meydanda anlaşma yapmak üzere David konuşurken, Jacob elindeki tabancayı David'e doğrultarak ilerleyen birisini gördü. Hiç tereddüt etmeden David'in üzerine atladı ve David'i yere doğru indirirken gelen kurşunların kendisine gelmesini sağladı. Jacob David'in hayatını kesin olarak kurtarmış olsa da kendisini büyük bir riske soktu ve sağ arka omzuna bir, düşerken de sırtının sol alt kısmına bir kurşun yedi. Olay esnasında bir çok Vipers üyesi ve Sam dahil olmak üzere bir çokta Ravens üyesi hayatını kaybetti. Bu çatışma Ravens'ın kanlı bir yıl geçirmesini sağladı. Bu dönemin sonunda Jacob church sonucu kulübe üye olarak resmen katıldı.

 

SdFDJ1h.jpeg


Expansion period and Los Santos
 

Jacob, David'in en güvendiği adamlardan biri olmuştu, çoğu işini ona yaptırıyor yönetim konusunda kendisini iyice eğitiyordu.

Genişleme sürecinde David, Jacob'ı sıkça yanında götürdü. Diğer zamanlarda ise kendisinin gidemediği charterlara sorunları çözmesi için Jacob'ı gönderdi. Kısa sürede Jacob'ın itibarı böyle böyle arttı ve bir seferinde görevlendirildiği Florida charterında büyük bir Vipers işini patlattı. Burada ki diğer üyeler ona Duke demeye başladı. Jacob Blood Ravens içerisinde David'in prensi gibi görünüp ve Amerika genelindeki sorunları çözüp yönetmeyi iyi becerdiği için Duke söylenimi iyice popülerleşti. David'in de bundan hoşlanıp Jacob'a Duke demesiyle birlikte Jacob bunu kendi ismi gibi kabul etti. Jacob, David'i kendi öz babası gibi görüyor, onunla aynı renkleri taşımaktan gurur duyduğu için söylemlerine çok önem veriyordu. Jacob Florida Orlando charterında başkanlık yaptığı bir süreçte David önemli bir konu için yüz yüze konuşmaya geldi. Jacob, David'in gelişini karşılamak için uzun bür sürüş ayarladı. Sürüşün sonunda insanlardan uzak vakit geçirebilecekleri ve barbekü eşliğinde konuşulması gereken konuları tartışmak adına etkinlik düzenledi. Barbekü yapılırken Los Santos ile ilgili bilgileri David birinci ağızdan Jacob'a aktardı. Amerika genelindeki charterların ekonomik bir problem yaşadığı ortadaydı, Ravens'ın ticaret için yeni kaynaklara ihtiyacı vardı ve bu kaynaklar Los Santos'tan gelecekti. David'te burayı en çok güvendiği kişiye emanet etmek için Jacob'a gelmişti. Jacob bunu kabul etti ve Los Santos için hazırlanacağını David'e iletirken sahilde bir şeylerle uğraşan bir genç gördü. Silahına davranıp yakınına gittiğinde genç korkudan her şeyi anlattı. İlginç bir hikayesi olan bu genç Jacob'ın ilgisini çekti ve yapacağı hiçbir şey olmayan genci yanına almayı seçti. Bu genç Ethan'dı, Ethan'ın yanındaki uyuşturucularda Jacob'ın Orlando charterına gitmeden önce son hediyesi oldu. Jacob hazırlıklarına başladı ve çağıracağı insanları kafasına yazdı. David'in istediği üzere işleri başlayacağı tarihe geldiğinde yanına kulübe yeni aldığı çaylağı da alarak temellerini oluşturacağı chartera yani Los Santos'a doğru yola çıktı.

kl29FR7.jpeghhdpX5Y.jpeg
 
-----

tarihinde Bunway tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...