Jump to content

Yaşlı kurt Bruno (sanayici)


HanLue

Önerilen İletiler

Bruno Capon  25.07.1992'de İtalyanin Venedik şehrinde 6 çocuklu bir ailenin 4.çocugu olarak dünyaya gelmiştir, Bruno daha genç yaşlarda sokaklara kendini atmış ve asla okumamıştır. 15 yaşına geldiginde bir aile dostunun araç tamirhanesinde çalışmaya başlamıştır. Bruno'nun babasi bir uyuşturucu kaçakcısıdır annesini ise küçük yaşta kaybetmiştir, Abileri David ve Pietro babasının yanında çalışmaktadır. Ablası Margeritte ise genç bir avukattır. Bruno'nun Carlos ve Milena adında iki küçük kardeşi vardır, babasının ve abilerinin sorumsuzluğu ablasının ise işkolik olması sebebiyle kardeşlerine bakma yükü Bruno'ya kalmıştır. 16 yaşına geldiğinde araba tamirciliğinin geliri yetmemiş ve sokagında ki bir çeteden yardım istemiştir. Çete liderleri ondan tetikçilik yapmasını ve ona çok para vereceklerini söylemiştir, Bruno bu teklifi reddetmeyip çete için tetikçilik yapmaya başlamıştır.

 

 

Aradan bir yıl geçer Bruno kendini iyice pis işlerin içinde bulmaya başlar; Cinayet,Hırsızlık,Gasp,Uyuşturucu ticareti vb. Bir çok iş yapar, bir gün çete lideri ona bir hedef gösterir fakat bu hedef Bruno'nun öz mü öz kendi babasıdır. Bruno bu işi yapmayı reddeder fakat çetenin lideri yapmasi için onu zorlayınca Bruno'nun gözü döner ve herifi oracıkta alnının ortasından vurur. Bruno bu olaydan sonra Çetenin bütün üyeleriyle savaşır fakat kısa bir süre sonra çete üyeleri pes eder Bruno ise onlara merhamet edip canlarını bağışlar ardından çetenin liderlik koltuğuna oturur. 2 yıl boyunca Bruno çetesini başarılı bir şekilde yönetir bütün bu olaylar olurken Carlos ve Milena dışında ki hiçbir aile üyesiyle görüşmez. Bir gün abisi Pietro  nefes nefese kalmış bir şekilde Bruno'nun mahallesine gider ve Bruno'ya babasını ve David'i polislerin baskınla aldığını söyler ve ondan yardım etmesini ister. Bruno, her ne kadar ailesini sevmesede yardım etmeyi kabul eder ve ilk işi ablasının durumunu öğrenmek olur fakat ablası çoktan ülkeyi terk etmiştir. Carlos ve Milena Bruno ile yaşadıkları için güvendelerdir. Bruno abisinin ve babasının hapisten çıkabilmesi için eski evlerine gider ve delil aramaya başlar babasının ofisini kurcalarken kasa da bir mektup bulur mektupta Annesini kendisini aldatması üzerine öldürdüğünü Brunonun, Carlosun ve Milenanın da üvey olduğunu itiraf ettiği yazmaktadır. Bruno küplere biner ve babasının mahkemeye çıktığı sırada Babasını öldürür Davidi ise kurtarmaz ve mühebbet hapsine tepki göstermez, ardından polis Bruno'nun ve son temas ettiği kişi olan Pietro'nun peşine düşer Bruno Carlos ve Milenayı sevgilisi ve bir çete üyesinin ablası olan Sophia'ya emanet edip durumu anlatır ve vedalaşır.

 

 

 

Bruno bir kaç ay sonra abisi Pietro ile NewYork'a taşınır orada da abisiyle tartışır ve yolları ayrılır, Pietro Manathan'a Bruno ise Brooklyn'e yerleşir. Kısa süre içinde Bruno bir çete, abisi ise mafya oluşumu kurar. Bir buçuk yıl içinde Bruno büyük işler yapıp yer altında kendinden sıkça bahsettirir Bruno'nun suç dünyasında ki bu başarısını kıskanan ve kendi başarısızlığına tahammül edemeyen Pietro, Bruno'nun üç çete üyesini öldürür ve resmen savaş başlatır. Bu süreçte Carlos ve Milena'da Bruno'nun yanına taşınmıştır. Bir kaç ay sonra Carlos ve Milena çete üyelerinin koruması altında dışarıda gezerken Pietro'nun bulunduğu bir mekana girerler. Bir kaç saniye sonra çete üyelerinden birinin Pietroyu görmesiyle iki taraf arasında çatışma çıkar. Pietronun adamları 3 kişi kalır ve mekanı terk eder Pietro da kaçmıştır fakat arbede sırasında bir kaç kurşun Milena'ya isabet etmiştir. Bruno, Milena yoğun bakımdayken Carlos'u dikkatli olması gerektiği yönünde uyarır.

 

Bir hafta sonra Milena hastahane'de hayatını kaybeder bu acıya dayanamayan Bruno ve Carlos, bir gece ansızın Pietronun malikhanesine baskın yapar. Artik Pietro resmen uçurumun eşiğindedir Bruno onun kafasına silah dayamışken Bruno'ya yalvarıyordur birden Carlos sinirlenir ve Pietro'yu öldürür. Bruno ve Carlos artık baş başa kalmıştır fakat Bruno Carlos'u tehlikeye atmak istemeyip bütün suçu üzerine alır ve 26 yıl hapsine karar verilir.

 

 

 

Aradan 12 yıl geçer Bruno artık 32 yaşındadır hapiste geçirdiği sürede vicdanıyla baş başa kalmış ve çete işlerine ilk girdiği gün için binlerce kez pişmanlık duymuştur ve hapisten çıktıktan sonra suç'a bulaşmama kararı almıştır. Bir kaç ay geçer ve Amerikan Hükümeti Af çıkartır. Bruno ise iyi halden dolayı çıkan aftan yararlanır. Hapisten çıktıktan sonra Carlos ile konuşur Carlos ise abisinin kararlarına saygı duyar ve Los Santos'da bulunan Sandy Shores kasabasına taşınırlar ve kendilerine yeni hayatlarında bir sayfa açarlar..

IMG-20240627-WA0004.jpg

IMG-20240627-WA0003.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    • Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
×
×
  • Yeni Oluştur...