Jump to content

Urban Outlaws - Legion Of The Street

jossy

Önerilen İletiler

image.jpeg.c7deda2b8b89f92aef57199471fcb572.jpegVelocity Vanguards

Gaz ayağımın altında eziliyordu. Los Santos otobanında araçların arasında kayıp giderken kendimi hiç olmamış kadar özgür hissediyordum. Devir göstergesi dokuz bine dayandığında dünya hiç olmadığı kadar yavaşlıyordu. Tek gördüğüm şey araçların arkasındaki stop lambalarının kırmızılıklarıydı. Belki de bu bana burundan aldığım tek şeritin bir oyunuydu. İşin en zevkli kısmı yalnız olmamamdı. Yarınlar yokmuşçasına gazlıyorduk. İnsanların korku dolu gözleri bizi daha çok alevlendiriyor. Evet, bizi iyi tanıyorlardı fakat kimsenin bu metal yığınının içerisindeki adamdan haberi yoktu. Aracımın egzoz sesini dinlemekle meşguldüm. Kafamı cama yansıyan siren ışıklarıyla kaldırdım. Los Santos Polis Departmanı. Aracını sağa çek. Telsizden kahkahalar duyuldu. Aslında bakarsanız işin en eğlenceli kısmı buydu. Yakalayacağını umarak peşimize takılan Polis Departmanı. İlk başta ne kadar adrenalin verse de artık bizim için bir eğlence haline gelmişti. Trafiği birbirine katıp izimizi kaybettirdik. Aramızdaki dostluk gün geçtikçe büyüyordu. Dostlarımın yanımda olduğunu bilmek bana gün geçtikçe daha fazla güç veriyordu. Gün geçtikçe işimize odaklanıp arabamızı güçlendiriyorduk. İşler daha iyi bir hal almaya başlamıştı. Ben onlar için yeterince güvenilir miydim? Bu kadar para nereden geliyordu? Bu kadar ithal parça nerden alınıyordu? Bulduğum sponsor için aslında teslimat karşılığında para aldığımı biliyorlar mıydı? Beni hiçbir zaman bırakmadınız dostlarım. Size ne kadar teşekkür etsem az.

Speed Syndicateimage.jpeg.82d9fa2c853978393d8468a68ff4d870.jpeg 

Her şey araba ve hız arzusunun başlattığı hırsla başlamıştı. Bir gece yarısı evime yürürken gözümü büyük bir aracın led farları aldı. Bir anda arkamdaki adamın ittirmesiyle araca bindirildim. Karşımdaki takım elbiseli adama bakıyordum. Bir anda "Damian!" diyerek seslendi. Bunu nerden biliyordu? Dostlarımdan başka kimse bu ismimi bilmezdi. Beni nasıl bulmuşlardı? Ardından ekledi “Bu isim sana tanıdık geldi mi?” diyerek sözlerine devam etti. “Sosyal medyada sen ve ekibinle yaptıklarını gördük. Amacım seni ve ekibini korkutmak değil. Fazla para kazanmanızı sağlamak. Los Santos'ta sen ve ekibinden başka kimseye güvenemem. Benim için çalışacaksın. Hem senin cebine hem benim cebime para girecek. Anladın mı? Şartları kabul etmezsen Los Santos Polis Departmanıyla aranda neler olacağını bilmek bile istemezsin.” Şimdi ne olacaktı? Bir adam için uyuşturucu mu teslim edecektim? Dostlarıma ne söyleyecektim? Geceleri gazlamaya çıkmadan bir saat öncesinde garajın yanına paket bırakılıyordu. Paketi arabama alıyordum. Sonrasında rotadan en müsait yerde ayrılıp paketi teslim ediyordum. Hayatım boyunca kazanamayacağım paraları banka hesabımda görüyordum. Hem ben hem de ekibim bu işten karla çıkıyorduk.

image.png.9c435265c195d952a465658f47d2836e.png

Breach Brother

Bir sabah kapı gürültüsüyle uyandım. Gözümü açtığımda başımda siyah maskeli adamlar beliriyordu. Lateisha ve Grady’i kelepçeli olarak gördüm. Grady polisleri küçümsercesine gülümsüyordu. Bir anda kendimi bir polis arabasında buldum. “Damian Howard tutuklusun. Konuşmama hakkına sahipsin, konuştuğun her şey aleyhine delil olarak yansıyacaktır.” Açıklama yapmaya kalmadan kendimi dört duvar arasında bir masanın önünde buldum. Tam olarak kodese kapanmıştık. Peki nasıl olmuştu? Los Santos otobanında sürekli farklı bir yere ayrıldığımı gören Polis Departmanı peşime sivil araç takıp izlemeye almış olmalı. Karşımdaki dikilen adama baktım. Ağzından tek kelime çıktı “Anlat.” Dostlarımı tehlikeye atamazdım. Tehlikeli araç sürüşünden değil de uyuşturucu teslimatından departmana alındıklarını öğrenince çıldırmış olmalılar. Her şeyi açık bir şekilde anlattım. Yargı benim beş yıl hapiste kalmama karar verdi. Dostlarım hakkında hiçbir fikrim yoktu tek bildiğim onları gerçekten çok özlediğimdi. Ben hapis yatarken Polis Departmanı işin peşini bırakmamış baronu da çökertmişti ve haliyle arabalarımız da bağlanmıştı...

Adrenaline Brotherhood

SADADADA.png.37189a58114f1cca35b3675ca9a1f69c.pngSonunda bu bok çukurundan kurtulmuştum. Kendime yeni bir hayat kurmam gerekiyordu. Bu yüzden ilk bu şehri terk edecektim. Dostlarım ne durumdaydı? Son avukatımdan öğrendiğim, verdiğim ifade sonrasında yardım ve yataklıktan daha az hapiste kaldıklarıydı. Los Santos'taki her şeyimi satıp terk ettim. Bir kasabada kalıyordum, adı Paleto Bay'dı. Kaldığım yer tek kişi için gayet yeterli bir yerdi. İnsan bazen eski hayatını özlüyor. En çok da dostlarını özlüyor. En acısı da aynı nefesi aldığın dostlarının artık yaşadığından bile haberdar olmaman. Birlikte olduğumuz fotoğrafı elime aldım. Çerçevenin üzerine düşen gözyaşlarını sildim. Çerçeve elimden kayıp düştü. Resmi aldım ve cam kırıkları arasında bir not dikkatimi çekti. Elime aldım ve notu açtım. Not üzerinde “Her zaman bir çıkış yolu vardır.” Yazıyor ve altında bir numara vardı. Numarayı aradım. Bir süre sonra telefon açıldı. Bir süre sesimi çıkarmadım. Sonrasında “Grady!” diye seslendim ardından tek bir kelime duyuldu.”Neden?” Her şeyi anlatacaktım fakat onlara ihtiyacım vardı. Buraya geldiklerinde her şeyi anlatacaktım. Nefret dolu sözlerini telefondan duyabiliyordum ama ikna etmiştim. Sonunda eski günlere geri dönecektik. Sıcak para, hız, partiler ve dostluklar. Ya eski yaptığım yanlışa geri düşersem? Hayır hayır bu sefer her şey şeffaf olacak. Yalan olmayacak. Her şeyi size açıklayacağım kardeşlerim. Dışarıdan gelen gürültüyle kendimi koltuktan attım. Ya beni buldularsa? Ya beni almaya geldilerse? Kapıyı açmaya korkuyordum. Bir süre elimde çifteli ile tereddüt ettim. Kapı yumruklanmaya başladı. Tedbirimi almıştım. Camdan dışarıya baktığımda iki adet siyah araba gördüm. Evet, kesinlikle yerimi tespit etmiş olmalılar. Kapıyı açmamla silahı dışarı doğrultmam bir oldu. Dışarıya baktığımda son gördüğüm şey karşımdaki adamın suratımla yumruğunu buluşturmasıydı. Grady, hala çok agresifsin. Gözümü açtığımda Grady bana bakıyordu. Lateisha ciddi bir şekilde baktı. “Neden?” dedi. Aslında ben de çok sordum kendime Lateisha. Neden? Para hırsı neden bu kadar gözümü bürüdü? Grady kafasını kaldırdı ve bana baktı. Bize söyleyebilirdin Damian dedi. Nasıl bir anda söyleyebilirdim? Yanımdan ayrılmaz mıydınız? Bu dostluk bozulmaz mıydı? Paramız varken her şey daha güzel değil miydi? Lateisha lafa girdi ve ekledi; Her şeyi birlikte yapıyor olsaydık daha iyi olmaz mıydı Damian? Biz kardeş değil miydik? Neden bizden sakladın? İkiniz de haklısınız kardeşlerim. Geçmişi değiştiremeyiz ama geleceğe yön verebiliriz. Bana güveniyor musunuz? Grady suratıma baktı. Tekrar vuracağını düşündüm ve kendimi hazırladım. Yanıma yaklaştı ve sarıldı. Bunun üzerine Lateisha da Grady’e katıldı ve sarılmıştı eski günlerdeki gibi. Aramızdaki bağ yerine gelmişti. Beni kısa sürede daha fazla mutlu eden bir şey olmadı. Artık para yapmaya bakacaktık ve eski günlerdeki gibi tozu dumana katacaktık. Tek fark daha kalabalık ve daha profesyonel bir eki-. Bu sırada tam olarak Lateisha sözü böler ve... "Hey Damian! Ne zırvalıyorsun? Hadi şu s*ktiğimin filmini tekrar yaşayalım!" der.

Spoiler
Hawick Avenue
Hey! Bu Lateisha, Damian ve Grady her ne kadar beğenmese de... Bence gayet iyi bir yer, her neyse. Konumuza dönelim, şehrin ortasında olması bizim için bir avantaj, ne kadar şehir içinde olursan... O kadar göze batmazsın? Aslında bu ters psikoloji... Eheheheh, o yüzden buraya kurulduk ve sanırım artık buradan yürüyeceğiz, modifiyeli araçlarımızı kolayca Hawick sokağına sunabileceğimiz ufak bir yer ama siz bir de iç garajı görün! Kısacası, huzur bulduğumuz ve genellikle oturup beyin fırtınası yaptığımız bölge!Screenshot_11.webp.7d628415ede3db8a17c781195e00d345.webp
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

OOC Bilgilendirme / Kısa Özet

Urban Outlaws - Legion Of The Street, Damian, Grady ve Lateisha karakterlerinin liderliğinde yeniden bir araya gelmiştir. Geçmişin hatalarından ders çıkararak daha güçlü ve daha profesyonel bir ekip olmayı hedeflemektedirler. Grubun ana amacı, yasa dışı faaliyetlerde daha büyük ve karlı işler yapmak, aynı zamanda grubun güvenliğini ve birliğini korumaktır. Bu amaçla, daha dikkatli ve stratejik hareket ederek, hız ve adrenalin tutkularını devam ettireceklerdir. Gece yarışları ve kaçakçılık gibi faaliyetlerde daha profesyonel yöntemler kullanarak, grubun hem finansal hem de sosyal statüsünü yükseltmeyi planlamaktadırlar. Urban Outlaws, eski günlerdeki gibi tozu dumana katacak, ancak bu sefer daha organize ve güçlü bir şekilde yollarına devam edecektir.

OOC alımlarımız sunucu açılana kadar açıktır, sonrasında OOC alımlar kapatılacaktır.

tarihinde jossy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüşmeye katıl

Şimdi yayınlayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü.   Bunun yerine bağlantı olarak görüntüle

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...